Isključivanje automatske ručne kočnice

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nije volan, sjedala, klima, radio stanica... sve pod memoriju 1ili 2 ide
Odmicanje sam ugasio jer se ja izvalim ko baja a ženi volan u plućima, non stop melju motori u sjedalima, jadna se navozala tamo-amo unjim ove 3god a muka je i izać istog 😁
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Mislim da jesu, al žena ih nije memorirala ostaju joj podešeni ko meni, one na to i ne gledaju!
Motori su dobri ne mjenjaju zvuk kad je sjedalo prazno il ja od 80kg u njima, ona sjeda i voza se a ja čekam vani dok mi podesi položaj pošto ionako sjest zanjom ne mogu
 

Cutac

Prèkaroš
Koliko sam puta vidio bivšu, staru i bratovu ženu da voze sa sklopljenim retrovizorom :LOL: :LOL:
Možda zato i postoji električno otklapanje
 

Danko

Member
Mislim da jesu, al žena ih nije memorirala ostaju joj podešeni ko meni, one na to i ne gledaju!
Motori su dobri ne mjenjaju zvuk kad je sjedalo prazno il ja od 80kg u njima, ona sjeda i voza se a ja čekam vani dok mi podesi položaj pošto ionako sjest zanjom ne mogu
kad ste već spomenuli, kako memorirati položaj sica? ja držim pritisnuti M i broj 1 (ili 2, nevažno), i kao trebao bi se čuti neki zvučni signal kad memorira novi položaj, međutim meni nit se išta čuje nit išta novo memorira?!
a kad se spominje el.ručna, ja u meniju imam mogućnost uključenja/isključenja automatskog povlačenja i otpuštanja ručne...
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Mislim da je išlo M i onda dugi pritisak na tipku 1 ili 2 do zvučnog signala! Ak nije tak, onda kontra 😁
ja u meniju imam mogućnost uključenja/isključenja automatskog povlačenja i otpuštanja ručne...
Jesto ikad aktivirao? Pitam za frenda
 

pokra89

Well-known member
Pritisneš tipku M i u roku od četiri sekunde tipku 1 ili 2 . Memoriranje položaja potvrđuje se zvučnim signalom.

Ako ti je recimo upaljena klima u trenutku memoriranja, svaki put kad ponovno upreš tipku na koju si memorirao, pali se klima na tu temperaturu.


Malo glupavo mi je što tipke 1 ili 2 ne reagiraju dok je vozilo u pokretu. Sigurnosni feature... A tek kad krenem vozit vidim da je moja šupala oko siceva i memorije.
 
Posljednje uređivanje:

Danko

Member
Mislim da je išlo M i onda dugi pritisak na tipku 1 ili 2 do zvučnog signala! Ak nije tak, onda kontra 😁

Jesto ikad aktivirao? Pitam za frenda
uključio jesam, isključio nisam, odnosno nisam niti pokušavao isključiti....
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Jel onda daje ono iritirajuće upozorenje da nije povučena kad otvoriš vrata, il ito nestane s njenim deaktiviranjem?
 

Danko

Member
Jel onda daje ono iritirajuće upozorenje da nije povučena kad otvoriš vrata, il ito nestane s njenim deaktiviranjem?
da, upravo to,daje to iritirajuće upozorenje da nije aktivirana kada otvoriš vrata (a auto je još upaljen)...probat ću je danas deaktivirati pa javim kako se tada ponaša....
I kada je isključim, prilikom otvaranja vrata isti iritantni zvuk 😁
I kada isključim ovo automatsko aktiviranje ručne, prilikom otvaranja vrata isti piskutavi iritantni zvuk
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

gambler072

C5 enthusiast
Da, zvuk je uvijek tu, vremenom naviknes jer se ne moze iskljuciti, a kada iskljucis automatsku rucnu upali se i mala zuta lampica na instrument tabli kao upozorenje da je iskljucena, i vremenom naucis zivjeti i sa njom :)
 
Na vrh