Inox okviri za tablice - seljakljuk?

Inox okviri za tablice su:

  • Selo

  • Kao i svaki drugi samo ljepši

  • Nemam stav


Results are only viewable after voting.

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Prije dvi-tri godine sam dobija u nekoj trampi nove inox nosače za tablice. Gledan ih metnit. Ovi plastični su mi napukli. Sad, znam da se promotivni plastični mogu dobit na svakom ćošku u raznim osiguranjima i autokućama mukte ili kupit za 30 kuna na prvoj benzinskoj, ali kad mi ovi već stoje u garaži... Dilema je je li to čobanski dodatak na autu? Baš je netko i na ovom e forumu napisa da je to seljakljuk, pa eto, pitam...

Ne znan šta da mislin dok mi većina ne kaže. :D :D Pogotovo u estetskim pitanjima, jer nisam kralj stila i elegancije. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Dilema je je li to čobanski dodatak na autu?
Zavisi od auta. Ja ih imam na c4 i osobno mislim da su mu sjeli izvrsno, no recimo na VTS bi bile čobanski. Na Pandi bi bili kritični. Na bijelom c4 bi bili kritični, na crnom bi čak i prošli, na tamno plavom bi bili li-la, na svim onima u boji temeljne bi bili kičasti.
Ja ih na C4 I ne bih stavljao.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uf, ne volim ih.
A posebno su mi mrski oni inox sa onim jeftinim oštrim preklopljenim kutevima, šaka u oko na svakom suvremenom autu. Pasalo bi jedino na Yugića, ili nešto tako starije sa oštrijim linijama.

Samo dvostrana traka i clean look što se mene tiče :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Samo dvostrana traka i clean look što se mene tiče
Da traka je najbolje rješenje, dok ne treba jednom u sto godina skinuti tablicu. ;)
Jendom je u lakirnicu, sjećam se, došla stranka s takvim tablicama. Trebalo je lakirati branik. Ne znam zašto, ali skinuli su branik. Dečko koji je trebao lakirati, polomio i nokte, izrezao prste s flaksom kojim je pokušao rezati traku iza. Nakraju čak niti s industrijskim fenom nije uspio dovoljno zagrijati. Znam da je zvao vlasnika i rekao da se ne može tablica maknuti bez oštećenja i da može, ako želi sačuvati tablicu, lakiraiti oko nje. :D Ne sjećam se kako se sve završilo. :)
 

Mirage

Well-known member
Ja ispod svaki tablica stavim silikon i amen, ako se skida da se skinuti da se ništa ne slomi a kada silikon uhvati nema popuštanja.

A inox nosači ovisno o boji auta negdje odgovaraju negdje ne na svim vozilima (3) imam one koje dobijem(plastični reklamni) ne želim trošiti novce na to.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Neka obostrana, cutac mi je dao link, mislim da je bizon! Davno sam ju uzeo a nedavno tek koristio, tipa 30tak kn u željezariji mi izletila 😉
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Neka obostrana, cutac mi je dao link, mislim da je bizon! Davno sam ju uzeo a nedavno tek koristio, tipa 30tak kn u željezariji mi izletila 😉
Mislio sam da je rub tablice okvir. Vaše su lipo oblih rubova, a naše imaju rub ka otvoreni poklopac konzerve. Oštar i nedorađen.
 
Na vrh