Ima li itko servisnu knjigu od C5 na engleskom ili hrvatskom?

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko vidim po netu, pouzdani su, prava stranica :D
A i ovi primjeri im ok izgledaju, ako je cijeli auto tako pokriven , mogla bi biti dobra stvar :)
 

LukaP

Member
Ne baš. To je knjiga za krajnje korisnike. Meni treba knjiga za mehaničare da vidim zašto par grešeka baca

Koliko vidim po netu, pouzdani su, prava stranica
A i ovi primjeri im ok izgledaju, ako je cijeli auto tako pokriven , mogla bi biti dobra stvar
Super onda :D. Sad sam primjetio da nude različita uputstva za moj model (C8 2.2 HDi FAP 2003.) i da imaju različite cijene. Što bi mi preporučio da uzmem? :) Auto baca greške za DPF iako sam isti promjenio prije mjesec dana iz istih razloga. Vidio sam na service.citroen.com da ima jedan poseban kvar oko tog i da se moji simptomi savršeno uklapaju u opisano ali hoće naplatit i to masno
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neću ti ništa govoriti da nebi ispao kriv :D
Svarno nude puno toga (zbog zarade, al dobro).

Mislim da je najbolje da ih kontaktiraš direktno sa pitanjem, pa neka ti oni preporuče http://www.emanualonline.com/support.php

Ako slučajno krivo odabereš, imaš 7 dana za besplatnu zamjenu za neki drugi manual... ali ne nude refundaciju
 

Milosh

Test
Napiši te greške i ostale detalje u temi "Rad sa dijagnostikom..." i zamoli nekoga od kolega ko ima pristup service-u ili offline instalaciju da ti pogleda te detalje koji te zanimaju.
 

LukaP

Member
Neću ti ništa govoriti da nebi ispao kriv
Svarno nude puno toga (zbog zarade, al dobro).

Mislim da je najbolje da ih kontaktiraš direktno sa pitanjem, pa neka ti oni preporuče http://www.emanualonline.com/support.php

Ako slučajno krivo odabereš, imaš 7 dana za besplatnu zamjenu za neki drugi manual... ali ne nude refundaciju
Poslao sam im upit. Stvarno nema logike. Našao sam još jedne upute koje su upola jeftinije a puno više nude (18.6 GB uputstava naspram 10 MB)

Napiši te greške i ostale detalje u temi "Rad sa dijagnostikom..." i zamoli nekoga od kolega ko ima pristup service-u ili offline instalaciju da ti pogleda te detalje koji te zanimaju.
Budem sad. Hvala! :weeabooface:
 
Na vrh