II. CFHr susret, izlet u Gornje Vrhovine, Lika (24. rujna 2011.)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Marko

Well-known member
Mogli bi smislit barem jedan predbožićni ili novogodišnji,a ko ne prije?
Vidim da je moj post s isprikom i prijedlogom od jučer izbrisan... :(

Eto, ja bih predložio nešto u stilu Marunijade koja se primjerice održava svake godine na Kvarneru. Nadodamo kuhano vino i uz pečeno kestenje - za ovu godinu napravimo jedan završni roštilj i kotlovinu... Jel vam se sviđa ideja?
 

jura

New member
ako do tad sredim Xanu, računajte na mene, Deda zna kakav sam na susretima, mislim da nikad ne bu zaboravil Varaždin i Brod. Hihihi.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Vidim da je moj post s isprikom i prijedlogom od jučer izbrisan... :(

Eto, ja bih predložio nešto u stilu Marunijade koja se primjerice održava svake godine na Kvarneru. Nadodamo kuhano vino i uz pečeno kestenje - za ovu godinu napravimo jedan završni roštilj i kotlovinu... Jel vam se sviđa ideja?
Marko,nije ti post izbrisan..prilikom seljenja foruma na novi sever,neki postovi su se pogubili :hm:

Što se tiče ideje,nije loše :whistling:..samo bi trebalo vidjet ima li zainteresiranih :confused:..

Ne vjerujem da ste imali meet a nitko nije ponio fotić????
aj budemo ubacili koju sliku :cool:
 
Posljednje uređivanje:

Marko

Well-known member
Marko,nije ti post izbrisan..prilikom seljenja foruma na novi sever,neki postovi su se pogubili
Na to sam mislio, nisam rekao da ste ga VI brisanjem namjerno maknuli... :)

U desetom mjesecu je Marunada u Lovranu - nikome ne naređujem da nekaj mora napraviti ali ideja mi je sinula - imamo dosta članova koji su na području Rijeke/Kvarnera pa ako možda netko od njih poznaje ili može stupiti u kontakt s organizatorima marunade / prodavaocima maruna pa kaj nam spreme vreću ili dvije friškog kestenja, a mi rješimo ostalo (pribor za pečenje, meso...). Pravo jesensko druženje i štimung...

Bio sam prošle godine na marunadi i zaista mi se dopalo, na brijegu su bili šatori i klupe i fini maruni, razdragani domaćini i tak... :)
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Vidim da je moj post s isprikom i prijedlogom od jučer izbrisan...
Aaaa! :D Neku obavijest treba napisati. ;) Nisu postovi brisani nego su nestali oni koji su upisani iza kreiranja kopije baze foruma zbog migracije na novi, brži server.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh