I. CFHr susret, izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

deda

New member
Imam jedan prijedlog; recimo sredinom petog mjeseca,nije još prevruće,nitko nejde još na godišnji,itd,da organiziramo jedan susretić recimo do Vrbovskog,dolje na rijeci Kamačnik,tko je bio zna o kavim ljepotama pričam,a ko nije treba to vidjeti.Malo se mora i pješice uz rijeku do izvora koji izvire iz nekih dubina i odma postaje prava rijeka,a sam izvor je potpuno plave boje,a dalje je rijeka zelena.Ima i restorančić gdje se može klopati friška pastrva,a ko neće uzme si sam klopu i cugu.Nije daleko,vožnja starom cestom,stanka za kavu u Karlovcu,sve skupa 80km od ZG i čist dovoljno bez napora za jednodnevni izlet,a doživljaj je za pamćenje.Eto ,ako ste zainteresirani,pa da se dogovorimo.

http://www.citroenforum.hr/kalendar/dogadaj-1/
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Imam jedan prijedlog; recimo sredinom petog mjeseca,nije još prevruće,nitko nejde još na godišnji,itd,da organiziramo jedan susretić recimo do Vrbovskog,dolje na rijeci Kamačnik,tko je bio zna o kavim ljepotama pričam,a ko nije treba to vidjeti.Malo se mora i pješice uz rijeku do izvora koji izvire iz nekih dubina i odma postaje prava rijeka,a sam izvor je potpuno plave boje,a dalje je rijeka zelena.Ima i restorančić gdje se može klopati friška pastrva,a ko neće uzme si sam klopu i cugu.Nije daleko,vožnja starom cestom,stanka za kavu u Karlovcu,sve skupa 80km od ZG i čist dovoljno bez napora za jednodnevni izlet,a doživljaj je za pamćenje.Eto ,ako ste zainteresirani,pa da se dogovorimo.
100 posto za. Odlična ideja.
 

deda

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Evo,onda da odredimo neki datum,tak da si svi mogu planirati,recimo 07.05.2011 subota,okupljanje u 8h neki parking gdje ima kafić,recimo kod Arene?
 

darekb

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Imam jedan prijedlog; recimo sredinom petog mjeseca,nije još prevruće,nitko nejde još na godišnji,itd,da organiziramo jedan susretić recimo do Vrbovskog,dolje na rijeci Kamačnik,tko je bio zna o kavim ljepotama pričam,a ko nije treba to vidjeti.Malo se mora i pješice uz rijeku do izvora koji izvire iz nekih dubina i odma postaje prava rijeka,a sam izvor je potpuno plave boje,a dalje je rijeka zelena.Ima i restorančić gdje se može klopati friška pastrva,a ko neće uzme si sam klopu i cugu.Nije daleko,vožnja starom cestom,stanka za kavu u Karlovcu,sve skupa 80km od ZG i čist dovoljno bez napora za jednodnevni izlet,a doživljaj je za pamćenje.Eto ,ako ste zainteresirani,pa da se dogovorimo.
Super je ideja, a još mi je draže što sam na staroj riječkoj malo iza Karlovca ( Mrzlo Polje) i samo se "uštekam" u kolonu.:D
A bome, možete i kod mene pristat na jednu putnu;)!
 

gox

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Ja sam zasada isto suzdržan, jer radim inače subotom, i ovisi mi o ispitnim rokovima, ali ako nemam ništa, svakako sam za ! Laganini kruzanje starom cestom u koloni, stajanje, druženje, cugica, hrana predobro ! :cool:

Da otvorimo novu temu pod 1. Službeni citroenforum meet ili tako nešto?
 

1587 VTS

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Bravo! Dolazim onda i ja, iako je meni malo veci trosak puta i vremena, al volja je jaca od toga. ;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Il s recimo Darjom ;):D

ja sam isto za
još kad bi bio neko iz slavonije pa da podijelimo putne troškove:whistling:
Pa ima vas podosta tu na forumu iz slavonije,kolko ja znam..;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Iz OS su ti "Matija" i "ghorvat"..iz VK je "kameni"..ak sam još nekog izostavil, ja se ispričavam :D:D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh