I. CFHr susret, izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

citroen xm break

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

ja ću najvjerojatnije doći sa oba dva citroena,ali moram onda uz uobičajenu pratnju uzeti još kojeg frenda da vozi! možda bi čak ostali i kampirati jednu noć.. to mi se bolje isplati,nego odma doma! mogu popiti koju litru.. bez brige od policije!LOL
 

deda

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Nisam raćunal da bu nas tolko,onda se moram malo bolje angažirati za smještaj,kamp i hotel,ako nas bude više onda je šteta da smo samo jedan dan,zar ne?Bravo narode,konaćno pravi ljudi citroljupci,dosta je bilo spavanja,a da onda pozovemo i raju iz ostalih krajeva,ako ste za,pa napravimo prvi susret u Hr, već jedanput?
 

deda

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Ti dođi s Fiatom,pa ćemo napraviti obredno spaljivanje.Zezam se ,možeš ti doć s ćime oćeš.
 

1587 VTS

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Nisam raćunal da bu nas tolko,onda se moram malo bolje angažirati za smještaj,kamp i hotel,ako nas bude više onda je šteta da smo samo jedan dan,zar ne?Bravo narode,konaćno pravi ljudi citroljupci,dosta je bilo spavanja,a da onda pozovemo i raju iz ostalih krajeva,ako ste za,pa napravimo prvi susret u Hr, već jedanput?
Ja sam za :)
 

deda

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Onda moramo utanaćiti toćan datum,samo moram pogledati kada gdje ima koji susret da ne pogodimo isti termin.

Malo sam gledao ostale susrete u Sloveniji, Srbiji,za Prvi Maj je međunarodni susret u Lanterni u Poreču,pa onda bi morali pomaknuti naš za recimo 13.14,15 Svibanj,da ne bude preblizu ovom.Mislim da bi došlo prilićno citroenaša iz okolnih država,a i iz Hrvatske,iz Slavonije,Dalmacije,Dubrovnika, Zagorja,Istre,jer zadnji susret je bio u Osijeku 2008 godine.Aklo ste za ja ću objaviti na njihovim forumima.Susret bi bio neobavezan,odnosno neslužben,tj spontan,nažalost za sada na trošak sudionika,jer nemamo klub,a bez kluba se ne može navući sponzore. Mogu pokušati nešto negdje dobit,recimo pivo,ili nešto takvo,jer neznam dali su me već sve dobre duše zaboravile.Ajde guknite,jer ste za tako nešto,jer nema baš puno vremena za organizirati sve to.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Onda moramo utanaćiti toćan datum,samo moram pogledati kada gdje ima koji susret da ne pogodimo isti termin.

Malo sam gledao ostale susrete u Sloveniji, Srbiji,za Prvi Maj je međunarodni susret u Lanterni u Poreču,pa onda bi morali pomaknuti naš za recimo 13.14,15 Svibanj,da ne bude preblizu ovom.Mislim da bi došlo prilićno citroenaša iz okolnih država,a i iz Hrvatske,iz Slavonije,Dalmacije,Dubrovnika, Zagorja,Istre,jer zadnji susret je bio u Osijeku 2008 godine.Aklo ste za ja ću objaviti na njihovim forumima.Susret bi bio neobavezan,odnosno neslužben,tj spontan,nažalost za sada na trošak sudionika,jer nemamo klub,a bez kluba se ne može navući sponzore. Mogu pokušati nešto negdje dobit,recimo pivo,ili nešto takvo,jer neznam dali su me već sve dobre duše zaboravile.Ajde guknite,jer ste za tako nešto,jer nema baš puno vremena za organizirati sve to.
Hm... Možda neki manji susret za početak. Nisam siguran. :thinking:

Onda moramo korigirati ovaj datum? http://www.citroenforum.hr/kalendar/?s=&c=1&week=&month=5&year=2011

Moj je prijedlog da umjesto pastvre kupimo mesa, vratine i ćevapa (ili tko što voli), pa zaroštiljamo ko ljudi? :D

Meni je isto ok ideja s noćenjem. Tako da se i pijača može ponjeti.
Minus je što nemam opremu za kamp, pa mi je hostel/motel draža solucija. :)

Ne znam kako ostalima odgovara?
 

Tonka0559

Member
Re: Citro druženja i susreti !!!

ma za početak nek bude ekipa s foruma. Nije baš samo tako organizirati meet.
Ja sam to radila za 20ak ljudi pa je bilo povuci potegni. :)
 

Olaf

New member
Prvo organizirajte samo za forum da vidite kako ce proc a kasnije druge forume da se ovi clanovi upoznaju jedni s drugima
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Odlična ideja. Konačno neki veći meet, a i destinacija je ok. Nikad me put tamo nije odveo.

ja sam isto za
još kad bi bio neko iz slavonije pa da podijelimo putne troškove:whistling:
Ovo sb je Sl. Brod pretpostavljam? Ako budem išao, a ne mogu obečati, mogu te pokupiti i vratiti. Praktički mi je usput. Isto vrijedi i za ostale koji su na trasi. Ti vidi. Ne bi ti uzimao ni za gorivo. Isto mi troši i s tobom i beze tebe. :cool: Jedino ti vino ne dam for free, odnosno ne dam ga uopće. Nikome. :twisted: :grin:

ma za početak nek bude ekipa s foruma. Nije baš samo tako organizirati meet.
Ja sam to radila za 20ak ljudi pa je bilo povuci potegni. :)
Prvo organizirajte samo za forum da vidite kako ce proc a kasnije druge forume da se ovi clanovi upoznaju jedni s drugima
Slažem se s vama. Prvo da se mi upoznamo, a drugo o tom, po tom.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

I moja malenkost isto tako misli..da se prvo mi upoznamo ( one koje još nisam :D ), a onda ćemo razmišljat na veće :whistling:

Laky,slobodno ti dojdeš s fiatom..nebumo ti zamerili :D:D
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Moj je prijedlog da umjesto pastvre kupimo mesa, vratine i ćevapa (ili tko što voli), pa zaroštiljamo ko ljudi? :D
Jel imamo ono mesara na forumu? :whistling: ;) Mogao bi nam cjenik složiti.:p

Meni je isto ok ideja s noćenjem. Tako da se i pijača može ponjeti.
Minus je što nemam opremu za kamp, pa mi je hostel/motel draža solucija. :)

Ne znam kako ostalima odgovara?
Spavanje mi također paše. Ne vozi mi se 800 km u jednom danu. :D
 

deda

New member
Re: Citro druženja i susreti !!!

Ok,svejedno bi se onda moralo znati kolko nas ide,pogotovu ako mislimo tam ćorit.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja i susreti !!!

Znači za datum smo se dogovorili?

Računajte na mene i još + 1 ;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh