Gume i felge za C4 II

dubravko21917

New member
Re: Dimenzije Felgi

Pa valjda zna što radi.Provjeri samo da je ET dobar kako kaže Zvaj.Javi kako je prošlo
ovak
kak sam ja uspio skužiti po cijeni koju mi je frajer rekao i po gore već navedenom, to bi bile ove felge (oznaka kod Furlana) 15 4x108 6,5J ET27 65 R6

gore si naveo da je tvoj auto za Nizozemsko tržište, po čemu se to zna, ja iskreno ne znam koji je moj?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Dimenzije Felgi

Danas ja nazovem slovenca i pitam ga točno za cijenu guma, velim mu da bi uzeo i felge i za koji auto i on mi veli cijenu i za njih, pa si mislim da frajer valjda točno zna kaj mi paše a kaj ne
Normalno da znaju..imaju tablice sa svim podacima koja felga i guma ide gore za sve automobile.
 

msvetec

New member
Re: Dimenzije Felgi

to bi bile ove felge (oznaka kod Furlana) 15 4x108 6,5J ET27 65 R6
da to su dobre felge, ja sam kupio isto te kod Furlana.
Ja sam išao upisati dimenziju guma prije kupnje ali nemam baš pozitivno iskustvo izgubio sam dva sata i dobro se naživcirao, jer čovjek na šalteru prvo nije znao otvoriti djelomični tehnički, pa kasnije kod upisa dimenzija tražio rješenje fonda za zaštitu okoliša jer mu prigram u računalu neda na ide dalje bez toga :confused:.


gore si naveo da je tvoj auto za Nizozemsko tržište, po čemu se to zna, ja iskreno ne znam koji je moj?
Ovo i mene zanima?
 

sharkzo

New member
Re: Dimenzije Felgi

gore si naveo da je tvoj auto za Nizozemsko tržište, po čemu se to zna, ja iskreno ne znam koji je moj?
Pa tako su mi rekli u Automehanici gdje sam kupio auto da je moj jedan od nekoliko koji su namjenjeni za Nizozemsko tržišta.Malo se razlikuje oprema jer je kod tih modela esp u seriji već u attraction opremi,kao i 1.6 vti motor.Velikih razlika nema,i meni piše država proizvodnje Francuska.Tako bar kažu
 

deda

New member
Re: Dimenzije Felgi

Citroen je oduvjek bio tolko zbrčkan sa opremom,da nikad nisi znal koja oprema kaj mora imat,radili su kombinacije kak im se koji dan sviđalo i tak i sad.
 

monera

New member
Re: Dimenzije Felgi

samo jedna informacija za one koji će možda nabavljati orginal felge phoenix za c4. cijena koju sam dobio u automehanici je nesto malo iznad 10 000kn :))) a cijena u citroenu mostar (bih) je malo iznad 5 000kn :) mislim da je razlika bolesna i nije mi jasno sto nasi predstavnici citroena misle...
 

deda

New member
Re: Dimenzije Felgi

Tak je,sve samo ovisi kolko ti ko da rabat.Nema smisla da sad otkrivam poslovne tajne.Sve cijene su određene uvoznikom,za djelove,opremu i aute, a u voznik je CH,ili bolje rečeno CF,i oni zarađuju masnu lovu,a dilerima kolko daju, daju.To je ionak francuska firma,samo kaj šljakaju u njoj naši ljudi,osim naravno direktora koji je postavljen od francuza.
 

Matija

New member
Re: Dimenzije Felgi

ovak..
nemožeš upisat dodatnu dimenziju u prometnu ak nisu namontirane gore..tek kad su kotači gore,ovi na STP-u ti upisuju tu novu dimenziju (jer moraju obavit "očnu" kontrolu jel sve kak spada) :whistling::D
Ovisi kad upisuješ. :) Ja kad sam išao auto registrirati sam odmah tražio da upišu dodatnu dimenziju na osnovi papira od homologacije. U njemu je pisalo da je auto isporučen sa većom dimenzijom (205/55 R16) ali da može ići i manja (195/65 R15).
 

dubravko21917

New member
Re: Dimenzije Felgi

Danas sam bio kod Furlana i kupio 4 gume i 4 čelične felge,bez problema prošao granicu,već su montirane na auto i sutra idem da mi upišu dimenziju.
 

dubravko21917

New member
Re: Dimenzije Felgi

Danas sam bio kod Furlana i kupio 4 gume i 4 čelične felge,bez problema prošao granicu,već su montirane na auto i sutra idem da mi upišu dimenziju.
Sveukupno sam platio 431 euro.
Michelin Alpin A4 195/65/15 - 63 eura, sa povratom poreza 56 eura
Èelična felga 15 4x108 6J ET27 65 J2 - 32 eura, sa povratom poreza 28 eura
Povrat poreza 67 eura
Znači 4 gume i 4 felge 406 eura,kad dobijem povrat poreza koštat će me 338 eura
4 ventila i balansiranje 25 eura
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Dimenzije Felgi

Znači cca 2600 kn..plus 25€ ventili i balans,sve skupa cca 2800 kn :whistling:

Jesi istražival kolko bi te kod nas izašlo ??
 

Matija

New member
Re: Dimenzije Felgi

Mene je sa gigantskim popustima ta dimenzija UltraGrip 8 + felge izašlo sa montažom i balansiranjem nekih 3600 kuna. Ali, napominjem, gigantski popust (u prosjeku 20%)
 

ZVAJ

Skoro zreo
Re: Dimenzije Felgi

Mene je sa gigantskim popustima ta dimenzija UltraGrip 8 + felge izašlo sa montažom i balansiranjem nekih 3600 kuna. Ali, napominjem, gigantski popust (u prosjeku 20%)
Potpisujem rečeno, s tim da nisam kupovao vijke (već imam čelične felge) i dobio sam velik popust u PEŽOU, nešto na gume, montaža i balans je kod KREŠE gratis na 4 gume i sve skupa malkice više od 3600kn.
 
Na vrh