gti lukovi na saxo 1.1?

zuti

New member
zanima me koliko je komplicirano lukove i pragove od 106 gti staviti na saxo 1.1 (5 vrata)

baš ne mogu pronaći puno informacija, navodno je najveći problem prednji branik (luk ostane previše nazad pa je branik prekratak) ili kombinacija lukova s prednjim branikom od saxa vtr/s pa ako netko ima informacije ili je pokušao...
 

gox

New member
Baš sam nedavno bio naletio na tu kombinaciju na www.saxperience.com, sad ne mogu naći, ali nije mi nešto ta kombinacija, ne stoji autu baš. Pogotovo na 5 vrata.

Ima i furia jako fino složenih bez tog VT, GTi kita :D Pogledaj slike pod Citroen Saxo na forumu.

Radovi saxo VT kit

VT kit




Pragovi samo


Prednji branik samo


Daj predstavi saxinja pod Moj saxo, malo slika itd. da ga vidimo :)
 

zuti

New member
to je samo ideja, ne razmišljam ozbiljno o tome ali čini mi se kao jedina opcija za verziju s 5 vrata, isplativije je kupit VTS/R i dovest ga u ispravno stanje.
član sam saxperiencea od 2006. godine i kojih se sve sra.. čovjek tamo nagleda to je čudo.:grin:
saxo je valjda najmodificiraniji i najomraženiji auto u VB

ovaj turski saxo s 1.4 motorom (narančasti) je meni jedan od najljepših saxo-a uopče.
 

gox

New member
To stavljaj pod slike tamo Citroen Saxo :) Oke mi je taj, da je mrvicu naprijed spušteniji :D :D :D Još nisi predstavio saxinja...
 
Na vrh