Grijanje sjedala

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!

Ubacio bih si grijanje sjedala u c4, ali ne znam od kud da povučem 12V.
Savjet?

I ako netko ima još što za dodati vezano za to. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Uzmem sa ebaya set. Za dva sjedala, sa cetiri grijace povrsine i dva intenziteta rada.
Dignem tapicirung, ubacim grijace povrsine, vratim tapicirung i ukradem struju od nekuda.
Nadam se da bih mogao sa zica ispod sjedala, ne znam za sto tocno jesu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Treba vidit na kojem krugu je tvorničko grijanje siceva, pa tu probat? U svakom slučaju tu treba pripazit pošto grijači povuku malo više.
 

Milosh

Test
Trebalo bi koje sve žice imaš ispod sjedišta, za šta su i odakle tacno dolazi struja.

Na uticnici obično bude osigurac od 20 A. 20 A x 14V = 280 W (max), što bi moralo biti dovoljno za te grijače.

Ja bih na tvom mjestu našao oem instalaciju za grijače sve sa oem prekidačima i sve to spojio na grijače sa ebay-a.

Znam da se ti grijači inače mogu ubaciti u sva sjedišta, ali možeš li potvrditi da su tvoja sjedišta dolazila sa oem grijačima?

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
ali možeš li potvrditi da su tvoja sjedišta dolazila sa oem grijačima?
Nisu jer ih nemam :D
Ali da, postoje takva sjedala sa grijačima.

Èini se malo kompliciranije nego što sam zamislio. Pogotovo jer mi je sad palo na pamet što će se sve morati raskopati radi vraćanja xenona i parking senzora...
 

Milosh

Test
Ali da, postoje takva sjedala sa grijačima.
Na to sam mislio.



... što će se sve morati raskopati radi vraćanja xenona i parking senzora...
Sta će se morati raskopati, misliš na skidanje branika? Osim branika ne moraš ništa značajnije raskopavati.

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
Sta će se morati raskopati, misliš na skidanje branika? Osim branika ne moraš ništa značajnije raskopavati.
Osim ako su recimo izvukli kabele senzora pa ih opet treba provlačiti. Ali nadam se da nisu.
 
Na vrh