Grijanje C-Elysee

Pero1

New member
Ponosno javljam da je problem sa grijanjem kabine riješen nemreš vjerovat auto grije.
U servisi izvršili ažuriranje softvera BSI koji su dobili početkom ovog tjedana i stvar radi uglavnom svi koji imaju C-Elysee 2017 godinu sa motorom 1,9 blueHDi 100 i imaju problema sa grijanjem u servis na nadogradnju istog.
 

Pero1

New member
Mislim da možete u bilo koji ovlašteni Citroen servis jer su svi vjerojatno dobili software za ažuriranje ja sam bio u Emil Frey, Kovinska Zagreb.

Ako idete na ažuriranje upišite kada natočite pun rezervar koliko pise km, jer ja sam primjetio da prije ažuriranja pisalo mi je cca 820 km, a sada 760 km km pa čisto usporedbe radi.
 

markan1000

Well-known member
Ako idete na ažuriranje upišite kada natočite pun rezervar koliko pise km, jer ja sam primjetio da prije ažuriranja pisalo mi je cca 820 km, a sada 760 km km pa čisto usporedbe radi.
dva put ga jače zavrtili dok su se vozili na parkingu i padne preostala kilometraža. a možda su ga malo i isprobali da vide grije li...
 

sir.Oliver

Well-known member
taj elektro hromatski imam u signumu dááávno , bogovski dobra stvar . ide i u elysée , samo da prokljuvim kako nabaciti opelov na citroenov držač .
 
Na vrh