Gdje se nalazi OBD2 utikač

Marko

Well-known member
Malo bedasto pitanje,al jel imaš onu aplikaciju/program, s kojom možeš očitavat podatke ?? :whistling:

Na ovo mislim..
Nije bedasto pitanje, ima tih aplikacija "brdo" (Ukoliko je android) - uglavnom ako imaš računalo s blututom na to računalo pukneš aplikaciju za čitanje podataka i ide i na računalo, ide i preko tableta. :weeabooface:

Pri uparivanju mogu biti par caka koje možda znate možda i ne, znači jedna prepreka je pairing code za uređaj (kod tih kineza najčešće - 0000, 1111, 2345, 6789) I tu vam je još podešavanje komunikacijskih portova (barem za računalo) da se jedinice pravilno povežu i počnu razmjenjivati podatke. Budući da je to tehnologija za 100 kuna (i ako je ispravna, kakva god da je kopija) treba se malo poigrati da profunkcionira kao oni uređaji za 100 €. Uskoro planiram i sam naručiti to "sranje" da se poigram pa prenesite dečki iskustva kak to funkionira i ako se isplati jer ako ne - idemo s tih 100 kn v krčmu da ih roknemo! :D
 

shark

New member
Moram priznat da me nije nesto odusevila ova igracka. Puno vise sam ocekivao od nje.
Ali nema veze i to smo isprobali.
:whistling:
 
Na vrh