Gdje se nalazi filter zraka za kabinu?

Konrad

New member
Idem jest pa se vratim da nastavimo dileme





Kondenzator ( 5) je opremljen cilindrom (6) u kojem je integrirana funkcija spremnika rashladne tekućine i u koji je ugrađen uložak za pročišćavanje
 

Kizokc

Active member
Evo ja baš danas kupio novi filter kabine (cca 60 kn) htio bih to zamjeniti, pa da vidim kaj ste ustanovili gdje na kraju taj filer se nalazi na C4 2005 god. ?
 

Citru

New member
ja sam ga prije nekog vremena mijenjao svakih 10 000km...onda sam shvatio da u 6 mjeseci napravim 10 000km pa ga kasnije mijenjao svakih 20 000km ili 12 mjeseci

ako idemo u detalje, jednom godisnje zamijeniti pročistač zraka kabine i ispucati sprej za dezinfekciju...to je onda posao
 

Kizokc

Active member
ja sam ga prije nekog vremena mijenjao svakih 10 000km...onda sam shvatio da u 6 mjeseci napravim 10 000km pa ga kasnije mijenjao svakih 20 000km ili 12 mjeseci

ako idemo u detalje, jednom godisnje zamijeniti pročistač zraka kabine i ispucati sprej za dezinfekciju...to je onda posao
Di nabaviti taj sprej ?
 

Citru

New member
Ja svake godine obavezno s njim udarim dva puta u tarabe..
ima tako već 4 ljeta..
kod Lagerosa uzmes OEM za bagatelu sa aktivnim ugljenom :cool:

Di nabaviti taj sprej ?
ja sam kupovao u servisu, cca 50 kuna je, dobijes i dugacko crijevo da mozes po ventilaciji skroz unutra spricat, sad imam neku pjenu pa moram probati...
 
Na vrh