Gdje kupiti ventilator hladnjaka?

koledinns

New member
Kao što naslov kaže...naime crkao mi je ventilator motora na citroenu c5 1.6hdi 110ks 2005 godište, i to sve sa onom eletronikom. Ako neko ima zamensko rešenje, zna gde mogu da kupim polovan itd bio bih mu zahvalan.
 

Zmix

New member
Kao što naslov kaže...naime crkao mi je ventilator motora na citroenu c5 1.6hdi 110ks 2005 godište, i to sve sa onom eletronikom. Ako neko ima zamensko rešenje, zna gde mogu da kupim polovan itd bio bih mu zahvalan.
To se ne kupuje polovno.
Moja preporuka je da odeš u servis Autopartner (021 545 116).
Ako nećeš u servis, elektroniku možeš pogledati u Auto Startu (021 504 221)
 

koledinns

New member
Shvatio sam to juče dok sam zvao sve moguće i nemoguće servise otpade i prodavnice delova...bilo je posle 13h pa nisam zvao nikog od ovlašćenih, sutra ću...jedini problem je ako ga nema na stanju kad može da stigne jer ja za dve nedelje treba na more da idem:hm:
 

koledinns

New member
Kupio sam ga danas i to jedva u Belcar-u, cena prava sitnica 42000 dinara ili ti oko 380 eura, još mi traže i 2000 dinara da ga nameste da bi mi važila garancija. Bruka i sramota.
 

Zmix

New member
Pa za C5 ne mogu djelovi biti jeftini,ipak je to statusni auto i njega ne vozi tko god.
Potpisujem!

Kupio sam ga danas i to jedva u Belcar-u, cena prava sitnica 42000 dinara ili ti oko 380 eura, još mi traže i 2000 dinara da ga nameste da bi mi važila garancija. Bruka i sramota.
Majku mu, pa kud u Belcar!? :shock:
Meni su za alternator za Saxo 1.1 tražili oko 500 evra. :wtf:
Najobičnije derikože. :mad:
I sad mi je krivo što sam totalno zaboravio da te uputim u Vitro. :meh:
Nego, jesi li zvao Autopartner?
 

koledinns

New member
Prvo sam zvao Vitro i osoba sa druge strane žice mi ljubazno kaže da ga nemaju i da se čujemo posle 1.juna da poruče pošto čekaju porudžbinu, i da će onda stići posle 1.jula, a meni gorelo jakoooo, za nedelju dana idem na more a auto otišao dođavola....
nisam zvao zmix zato što sam već uzeo u belcaru, znam da deru kožu sa ledja ali nigde nisma mogao da nadjem a zvao sam sve moguće prodavce i preprodavce...
sta je tu je teramo ga dalje
da štos bude veći da mi dali garanciju na deo morao sam kod Belanovica da ugradim naravno da platim cenu radnog sata jer kao oni su dve različite firme, nije ni čudo što je sve otišlo u k...a
 
Na vrh