Gdje je filter goriva?

Tonka0559

Member
kad imate stare aute :D :D
pa mislim,sve su zakomplicirali... pa kad sam mijenjala manžetu, 40 minuta smo tražili di se ulje ulijeva u getribu. Pa **** ih citroen. Valjda ću i ja jedan dan vozit normalan auto. :D
 

1587 VTS

New member
Auto je razmjerno jednostavan za danasnje pojmove, cak ja pola toga mogu sam napravit u svojoj garazi bez nekog specijalnog alata i kanala. Mozda je stvar u mestru. Pa kad ste cep za dolijevanje trazili toliko na ovako malom autu, sta ce onda tek bit sa Subaruom? Morat ces ga ostavit 2 dana ranije :grin:
 

Tonka0559

Member
Evo iščekujem Lakya sa nekim suvislim odgovorom :D Na kraju će me taj filter koštat više nego sve ostalo. :D

2007. VTS nema filter goriva. Potvrđeno s nekoliko strana. :D

I stvarno fascinira činjenica da ti u dućanu auto dijelovima mogu prodati nešto što u principu ne postoji :D :D
 

1587 VTS

New member
2007. VTS nema filter goriva. Potvrđeno s nekoliko strana. :D

I stvarno fascinira činjenica da ti u dućanu auto dijelovima mogu prodati nešto što u principu ne postoji :D :D
Nije za cudit se, to se lako moze dogodit u tim "univerzalnim" ducanima autodijelova koji prodaju od zmigavca za golf II do haube za C6 i koje ja zato izbjegavam u sirokom luku. Servis ili nas Lageros - covjek uredno pita broj sasije - nema da dođe do zabune. Jos dobijes forumski popust :D A moguce da je 2007 god prijelazna pa ih ima i s filtrom i bez njega - ti si trazila filter pa si ga i dobila :D Vjerojatno su presli na varijantu s aktivnim ugljenom, vidi sta ce Laky savjetovat.
 

Tonka0559

Member
sad ću ga ići propuhati. A onda još par sitnica sredit...očistit onaj motor i kabliće... napravit da polica ne škripi..napravit da sic ne cvili... :D
 
Na vrh