GA by deda

deda

New member
Re: GA

Malo sam ga propuhao po autoputu,da sbljuje gradsku čađu.Može on još i bolje,ali moram postepeno i polako,jer je prije bio penzionerski i jako rjetko vožen.Da ga ne zakoljem sada žestokom vožnjom,dok se ne razradi.
 

jura

New member
Majku mu i GSu, al smo se fran i ja navozali u njegovom mad maxu. A boga mi i naslepali i nagurali... to su bila vremena, deda moj, danas klinci brinu na skroz krive stvari, jos malo pa ce i gsovi pasti u zaborav.
 

deda

New member
Već jesu,kod nas ih više skoro uopće nema.Prekomplicirani su za sređivanje,a jako zapušteni i sve je završilo u smeću.Nitko ih nije htio i ljudi su ih jednostavno bacali.To je jedan od jako rjetkih auta za koje treba imati konjske živce dok se sredi,a tko nije to znao sam jednostavno nije imao kome dati auto na popravak,pa ni ja baš nebi nekome radio.Ali daje neopisivi gušt vožnje,isto ko i žaba,a opet drugaćije.Jednostavno se zaljubiš u njega,kada ga voziš,naravno,ako je sve kako treba.Dok sam sređivao ovog GA i motor koji je u Amiu(isti takav),tisuću puta sam popizdio i htio odustat i baciti sve kolko me nervirao,ali sada sam doktorirao na njima i to je pravi gušt i nije mi žao što sam potrošio na njih tolike dane zajebancije.
Uspređujući njega sa današnjim autima,zamisliš se kuda je otišla autoindustrija uz silan tehnološki napredak i svemirsku elektroniku dođeš do zaključka da nisu postigli ama baš ništa.
 

deda

New member
Idem u subotu malo protegnut noge na GA,idem na oldtimer suret u Gradišku.
To je inaće najjači susret oldića u HR.
 

ExOduS442xb

Racing
Ima u Vukovaru (Borovu) jedan bijeli GS, tip-top, izgleda kao nov, to je netko sigurno restaurirao, tolko je star, da ima one limene dijelove umjesto plastike po sebi i samo jedan retrovizor, auto je u odlicnom stanju.

Deda, kakva je to tabla u GA, fenomenalna je, bas mi se svidja, prefuturistička za auto od preko 30g, tko bi reko. Posebno onaj dio sa shemom auta, odlicno, a vidim GA ide ko' lud ;)

A koliko troši? :D
 

deda

New member
Tu se vrti, oko 8l na 100/km max.Ne smije više,onda nešto ne valja.
Okupljanje je do 10 ispred HAKa u Gradiški,pa se onda nekud ide,a popodne na korzu.
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Tko želi moj nadaleko ćuveni autogram,neka iduću srijedu kupi Auto Bild,izaći će foto reportaža mojeg GA i naravno mene kao ponosnog vlasnika.
 

deda

New member
Evo ga, GA i ja u Auto Bildu,na predzadnjoj stranici.Sad kad mi udri slava u glavu,tko će samnom na kraj,he,he.


 

Dalibor

Dado Tornado
hvala ti deda na ovom skenu/fotki.
kada se u nekom automagazinu čude nekom automobilu meni je dovoljan znak da činim pravu stvar što ga ne kupujem.

i jura stublić je iz sesvetskog kraljevca :D
susjedi?!
 

deda

New member
Jura je iz S.Kraljevca,ali nije više ovdje,mislim da ima stan negdje u gradu.
Dok sam ja šljakao on je u okolnoj šumi vježbao glasnice.Inaće ja nisam odavde,ja sam se dotepel iz Maksimira.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma

deda

New member
Ima i ovdašnji tekstova i testova,ali ja uopće ne čitam niš jer me to uopće ne zanima više,tak je svejedno koji auto,koje marke i kaj ko piše o njima.Ima test novog Golfa Cabrio i to je ovdje rađeno,jer sam ga vidio kada je ovaj moj novinar s njim došao slikat Citrača.
 
Na vrh