"Fućka" remen na Picasso 2.0 HDi

lageros-zg

New member
re: "Fućka" remen na Picasso 2.0 HDi

Najgore od svega je to što danas ima sve više i više vezanih komponenti i to sve košta kao suho zlato, pa se pokušava uštedjeti, no, danas štedjeti na ovim motorima, ne dolazi u obzir, samo još skuplje možeš proći.

S druge strane, znam da će ovo ružno zvučati, ali ako netko ne može održavati svoje vozilo, onda neka ga niti nema ili kupi nešto što je jeftinije za održavanje.
Ja bih isto vozio sve i svašta, ali nemam novaca za to, ali zato ovo što imam servisiram od A do Ž u kompletu i kroz 11 godina i 235tkm se pokazalo da sam bio u pravu, jer zapravo nisam imao nikakvih ekstra servisiranja, osim redovnih.

Ako je netko od vas već bio na ovoj mojoj stranici koju sam radim i pišem tekstove (koja je još uvijek u fazi razvoja i mijenjanja), tamo lijepo piše sve te još potkrepljeno sa slikama gdje se može vidjeti što sve je povezano sa zupčastim i zašto je bitan, ali isto tako i kanlani remen, tako da sve to danas ima svoje, a istini za volju, sve je to danas napravljeno da se troši i servisira, pa kad me mnogi pitaju za dijelove koje prodajem (a radi se o dijelovima i proizvođačima prvih ugradnji), ja kažem da što može očekivati, ako mu se i original ponaša loše, jer to je na žalost tako, danas se auti proizvode da dobro izdrže do nekih 5-6 godina starosti, a onda bi ga bilo dobro prodati, a ako to ne možeš, onda ćeš ga bome skupo održavati.
(pod ovo zadnje ne ubrajam one koji si doma sami šarafe, već onaj redovni narod koji je ovisan o svakom servisu i mehaničaru u kojeg ima ili nema povjerenja)
 
Na vrh