Francuska eletronika problemi...

Kizokc

Active member
Evo sve isprobao sve navedeno, ne trza, ništa neće govno francusko, niti žmigavci ne žmigaju dok stiskam zaključavanje ni ništa, majke mi prodat ću ga, samo ga ne mogu ni prodati takvog kaj se neće govno zaključati...

p.s: ja nemam tipku za gepek, na tom mjestu na daljinskom mi svijetla :p
 

Cutac

Prèkaroš

Kizokc

Active member
Je električaru pa da mi uzme bogatstvo kupic cu na otpadu cijelu bravu od vrata drugu i amen, evo danas ujutro mi se vrata otvorila u vožnji...
 

Cutac

Prèkaroš
Ja bih probao sve brave dobro silikonskim sprejem našpricati. Uzmi od WD40, meni se pokazao super.
Meni je kod otvaranja zaključanih vrata iznutra znalo biti kao da kvaka preskoči preko nečega(kao kad pališ duga pa preskoči preko zgloba). Pošteno pošpricao bravu tankom cjevčicom(i prstom ju "zaključao" i špricao) i sada ide kao po loju.
Probaj, možda upali.
 

Kizokc

Active member
Probao vec, špricao sa wd-40 bravu na sve moguce načine i nije ništa pomoglo... kužiš otvore se vrata u vožnji ... skoro ih izgubio dobro da nije bilo nikog s druge strane dok su se otvorila nasred križanja...
 

Kizokc

Active member
Mislim da ću prvo probati nešto iskemijati tj složiti jer nije to nešto jaki kvar je čas radi čas ne tj po ljeti sve ok po zimi uvijek kenja ta brava
 

Kizokc

Active member
Mislim da ću prvo probati nešto iskemijati tj složiti jer nije to nešto jaki kvar je čas radi čas ne tj po ljeti sve ok po zimi uvijek kenja ta brava
Sutra ako stignem cu probati skinuto panel od vrata i skinuti bravu i pogledati možda kaj složim, strgati jače od ovoga ne mogu...
 

Kizokc

Active member
Ništa od toga, uspio skinuti panel, došao do brave ali ne i skinuti ju do kraja, pregledao žice i konektore sve izgledalo ok , ali govno od brave još uvijek zeza, izgleda da će trebati druga...:mad::mad::mad:
 

Randy5

Active member
U Varaždinu u Optujskoj ima električar Vertuš, na Xsari mi je promijenio sve kablove u prednjim vratima (lijevim i desnim) za 400 kn, inače su mi rekli da su žice u Citroenu nefleksibilne i pucaju, a sad sam miran neko duže razdoblje. On mi je jesenas rastavio sve ispod vjetrobrana da mi počisti odvode koji su se začepili pa se prilikom jačih kiša punio vodom ispod suvozačevog sjedala. Preporučujem ga.
 

Kizokc

Active member
Znači skinuo sam panel vrata, krenuo da ću skinuti bravu, otkopčao spoj, ali nisam uspio do kraju ju skinuti jer je neka sajla i ovaj dio za ključ spojeni pa nisam ja to znao, uglavnom odustao sve spojim opet kak je bilo, probam i vidi čuda proradilo! Barem zasada radi, znači više ne javlja da su mu otvorena vrata u vožnji, i mogu ga normalno zaključati...

I da se nadovežem ugradio sam novi parking senzor umjesto dotičnog koji nije radio, u garaži to radim probam stavim i rikverc i sve radi reko super, izađem iz garaže van i onda ne rade, dok stavim u rikverc ima onaj zvuk ko i uvijek onaj početni "bip" ali dalje ništa, komotno se mogu zabiti u zid. Pa da pitam jel treba kakav reset ili nekaj nakon izmjene senzora? Ili ga možda treba spojiti na dijagnostiku pa da mu obrišu tu grešku...neznam...
 

Milosh

Test
Vjerovatno je bio gubitak kontakta u tom konektoru u vratima. Super što je proradilo, ali moguće je da se ponovi ta situacija.
 
Na vrh