Filmovi serije filmovi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Isto sam rođen u prošloj državi, al tog Zdravkovića neznam. Starci kažu da znaju, al im je nebitan.
Samo Toma Bebić ❤
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Spremam se pogledati Dune 2021, pa sam prvo pogledao Dune iz 1984.
Hebo sve ako sam išta uspio pohvatati. Ko koga i s kim...
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Spremam se pogledati Dune 2021, pa sam prvo pogledao Dune iz 1984.
Hebo sve ako sam išta uspio pohvatati. Ko koga i s kim...
Dune je meni uvijek bio hebeni meta-užas. To moraš biti zagriženi fan, jer i sami romani su teško prohodni tekstovi. A Lynchova verzija filma je karikatura knjige. Kao dvosatni skeč. Čak u jendom trenu mi se učinilo da je Lynch popizdio čitajući i odlučio napraviti sprdačinu. Ovog od Villeneuva nisam ni stigao pogledati.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Novi James Bond, no time to die. Koja trash besmislica.
Zadnje od suvremenog Bonda šta valja je serijal sa Pierceom Brosnanom. Me6 znam kome se ova engleska verzija Petra Vlahova učinila dobrom idejom za Bonda.
 

dinko1981

Well-known member
To je stanje moderne filmografije, nastavci,remaekovi, rebootovi... Svaki novi film mora imati samo vecu kolicinu besmislene akcije koja negira sve zakone fizike i naravno cgi (manje-vise los) kako bi film bio jeftiniji jer se ne moraju snimati prave scene. Prica, radnja, zadržavanje pažnje - sve manje bitno... Kao da su svi odjednom ostali bez ikakve ideje ili su jedostavno lijeni jer im danas i takvi filmovi donose zaradu
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
To je stanje moderne filmografije, nastavci,remaekovi, rebootovi...
Ne mora nastavak nužno biti loš. Evo ti "Povratak u budućnost" naprimjer. Tri filma u nastavcima - antologija kinematografije.

Bond čak nije nakrcam CGI-jem koliko je jednostavno besmislen. Craig u ulozi Bonda općenito je promašaj promašaja. Craig bi moga bit u nekom random špijunskom trileru, ali ne u Bondu. Gledam ga u ulozi i ne vjerujem mu. Još tamo od 2006. i Casina Royale. Jedino šta mi je dobro u toj franšizi Bonda sa Craigom je Olga Kurylenko :love: u "Quantum of Solace" iz 2008.

Pravi Bond mi je sve sa Seanom Conneryjem i prvo iduće i zadnje sa Pierceom Brosnanom.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovo mi je uvijek bilo čudno, nije jedina faca koja prodaje ugled... Ali nakon malo guglanja, možda i nije toliko blesav.
Koliko vidim, poznatija imena svoje scene snime u dan-dva u takvim filmovima, a Bruce recimo košta 1mil.$ na dan. Ove godne je snimio već 5-6 tih sranja.
Znači u cca 10 radnih dana je zaradio bar 10 mil.$... vjerovatno je nešto kapnulo i od pola dana posla za ona Hell energetska pića.

Više bi to opisao kao umjetničko propadanje, al poslovno i profesionalno je solidan uspjeh. Te filmove ionako nitko ne pamti, opet će većini biti prva asocijacija Die Hard, Pulp Fiction... a pare su na računu :)
 

dinko1981

Well-known member
Ti zadnji filmovi koje je on snimio su daleko od A produkcije na koju je navikao tako da predpostavljam da je i njegova plaća u skladu sa time. U svakom slučaju ružno za gledat
 

Franz

Well-known member
Ovo mi je uvijek bilo čudno, nije jedina faca koja prodaje ugled... Ali nakon malo guglanja, možda i nije toliko blesav.
Koliko vidim, poznatija imena svoje scene snime u dan-dva u takvim filmovima, a Bruce recimo košta 1mil.$ na dan. Ove godne je snimio već 5-6 tih sranja.
OK, kad staviš tako u tu perspektivu, onda itekako ima smisla. Milja po milja... To je OK.
Ono oko čega sam skeptičan je da cijeli film nema budžet milijun USD. ;)
Kako je krenulo bude još išo po selu cjepat drva
Ovih zadnjih 10-15 filmova koje je snimio nije puno daleko od cjepanja drva. :D
 

Dalibor

Dado Tornado
Novi James Bond, no time to die. Koja trash besmislica.
film bio dosta dobar, a craig izvrstan.
nije mi nikad sjeo u toj ulozi, ali u zadnjem filmu je opušten, sa smislom za humor, sa puno ciljano legendarnih scena.
film je top režiran. ona kubanka de armas kratko je u filmu, ali isto odlična.
za ubuduće od glumaca koji ulaze u obzir onaj henry cavill bio bi dobar odabir. ako se tako zove, onaj novi supermen.
Tužno je vidjet ovakvo profesionalno propadanje Brucea Willisa.
vjerojatno je 80% budžeta ošlo na njegov honorar.
 

Profiler07

Well-known member
OK, kad staviš tako u tu perspektivu, onda itekako ima smisla. Milja po milja... To je OK.
Ono oko čega sam skeptičan je da cijeli film nema budžet milijun USD. ;)

Ovih zadnjih 10-15 filmova koje je snimio nije puno daleko od cjepanja drva. :D
Doslo vrijeme da Van Damme snima bolje filmove od BW :)
 
Na vrh