Filmovi serije filmovi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Da nisi ti u karanteni bio? :D

Dva s tvoje liste sam pogledao, samo bi ih u drugu kategoriju :)

Ovaj je dovoljno pogledati prvih 5 minuta za upoznati likove i zadnjih 15 minuta za vidjeti radnju. Između po meni nema apsolutno ništa.


Malo mi je nerealno kako ju 'love interest' odmah 'druka'... a i kćer uglednog policajca da radi nekakav osnovni posao sa bivšim zatvorenicima. How yes no.
 

Franz

Well-known member
Da nisi ti u karanteni bio? :D
Odao me popis :D
Neku gripu sam pokupio. Odmorio se tjedan dana. :D Djeca u vrtiću, žena na poslu... Ako zanemarim 38-39+ temepraturu, iznenadni godišnji. :)

Ovaj je dovoljno pogledati prvih 5 minuta za upoznati likove i zadnjih 15 minuta za vidjeti radnju. Između po meni nema apsolutno ništa.
Zapravo, da. Otprilike iz trailera sam skužio kakav je to film, pa sam otprilike znao što me čeka, a i nekako mi je odgovarao tempo i cijeli ambijent. Nije mi žao vremena, ali da bih ga gledao nekad opet u budućnosti - ne bih.

Zaboravio sam dodati još jedan film. Psihološka drama. Ko voli takve stvari i ima koncentracije, neće mu biti žao.

https://www.imdb.com/title/tt11389748/
 

Franz

Well-known member
Eto, mi se zeabavali, a čovjek bolestan.

https://www.index.hr/magazin/clanak/bruce-willis-napusta-glumu-dijagnosticirana-mu-afazija/2351974.aspx
O narušenom zdravstvenom stanju Brucea Willisa šuška se već neko vrijeme.

Glasine su počele nakon što je 66-godišnji glumac počeo prihvaćati uloge u niskobudžetnim filmovima. U YouTube showu Half in the Bag odlučili su se pozabaviti tom temom. "Bruce Willis snimi desetak filmova godišnje, a vi nikad niste čuli ni za jedan od njih. Pozabavit ćemo se ovim čudnim fenomenom i pokušati shvatiti što se događa", napisali su u opisu emisije.

"Negdje sam pročitao da Bruce Willis ima demenciju, da zapravo nije ni svjestan što se događa oko njega", napisao je jedan korisnik u komentaru na YouTubeu, na što je Matt Eskandri, redatelj koji je zaslužan za nekoliko Willisovih filmova među kojima su i Hard Kill, Survive the Night i Trauma Center, odgovorio: "Da, to je istina, režirao sam četiri filma s njim pa znam iz prve ruke. Tužno je vidjeti kako legenda poput Brucea propada pred vašim očima. Vidio sam to dok sam radio s njim proteklih nekoliko godina."

Prošle godine se Willis suočio s kritikama jer je viđen bez maske na jednom događaju. On se kasnije pravdao da je riječ bila o "krivoj prosudbi", no upućeniji su tvrdili da je jednostavno zaboravio da mora nositi masku.

Ovo je prvi put da je obitelj progovorila o Bruceovom stanju.
 

dinko1981

Well-known member
Svejedno mu nisu trebali svi oni trash filmovi u zadnje dvije godine sa kojima je gadno srozao svoju ostavštinu i ugled, ali valjda nije uštedio pa je morao pošto poto zaradit za neminovnu mirovinu
 

dinko1981

Well-known member
Prema tekstu, izgleda da nije bio priseban dok je uzimao uloge. :D
Pa nebi se ni čudio da je to stvarno istina, lako moguće da ga je netko od bliskih osoba navukao na te uloge. Inače u dosta scena je vidljivo kako nosi aparatić u uhu kojim mu vjerovatno citiraju njegov tekst koji treba izgovorit, mada ga i nije imao puno.
 
Na vrh