Filmovi serije filmovi

visaluteju

Well-known member
Prva onako, druga i treća su meni prilicno dobre(epizode), vidićemo dalje...što je neko ranije rekao ja sam treki fan pa je meni sve to super :) :)

ugl old skul fanovi se bune jer su malo unakaradili klingonce
 

Dalibor

Dado Tornado
pratim novi discovery, super je serija. udaljili su se od uobičajene ST priče, još više nego enterprise sa kapetanom jonatan archerom, pa je normalno da ima ST fanova koji su možda očekivali nešto drugačije.

osim kultnog klasika kakav je serijal next generation, ovo mi je do sada najbolji ST serijal. donedavno je to bio enterprise. sad su zbilja podigli na viši nivo priču i režiju scenografiju specijalne efekte, sve je gotovo na razini block bustera
 

Phantom

Drajver
dobar startrek, samo klingonci ubiše sa jezikom...zanimljivo da radnja se dešava prije ovih starijih ST, mada neke tehnologije imaju koji kasnije nisu bile, to mi je minus...

offtopic:citrić mi na servisu :angel:
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ja sam skoro gleda wheelers dealers i onaj majstor Ed objašnjava kako u nekim situacijama previše ulja može napraviti više problema nego manjak...
Ed China je mi je pao u ocima kad je poceo nosit one gumene rukavice... a i serija je supljak sve izrezirano, al eto opet pogledas ak nista bude dobrih auta :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Cutac

Prèkaroš
Ae da napišem svoje favorite.
Engineering explained, EricTheCarGuy i Scotty Kilmer su mi baš dobri, ok je ChrisFix, a od zabavnih auto emisija (osim Top Geara i Grand Toura) mi se sviđa Doug Demuro(iako je nekada malouman i iritantan, auti su zanimljivi) i Hoovie(HooviesGarage).
Uz to gledam CarWow, ali Matt(lik koji vodi) je previše prisan VW-u i Audiju i radi toga ne slušam njegovo mišljenje nego gledam ono što demonstrira.

A TV... TV nisam upalio već koju godinu :D
 
Na vrh