Filmovi serije filmovi

La Marche

Iskreni optimist
Sad sam gledao "Utrku života".
Nema Citroena, ali svi 50 - 55 godišnjaci koji su u mladosti pratili auto-sport će se vratiti u tu istu mladost.
Zbilja dobar film, istina - tanašnog scenarija, Girmmove bajke su remek djelo prema tome, ali izuzetno dobro režiran i odlično snimljenih rekonstrukcija davnih kadrova i ljudi.
A kad sam ugledao na startnoj liniji u dva-tri kadra žuto-bijelu kacigu Jodya Schecktera, po mom sudu najbolje dizajniranu kacigu koju sam ikad vidio u životu, samo mi neka sjeta stisnula srce.
Kaciga je tu, iako tri godine kasnije, kad je već bio u Ferrariu:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Gone girl je baš tipično Fincherov film... al meni je par detalja smetalo, iako je cijeli film napet.

Nightcrawler skinut, moram ga vidit :D

A netko želi pogledat nešto malo orginalnije, preporučam Tusk. :D
 

visaluteju

Well-known member
DS9 sad sam vidio da ti je avatar deep space 9, ne znam da li je slučajno ili si star trek fan, ja (kako sam "postare" dane odlucio da sagledam sve serije koje sam pratio kao srednjoskolac a nisam sagledao baš sve epizode) a inače obožavam zvjezdane staze nikad nisam do kraja sagledao jedino serijal ds9 pa sam skoro počeo sa odgledavanjem istih.... :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

visaluteju

Well-known member
Meni je br 1 the next generation pa onda Voyager....e sad nisam nikada bas do kraja sagledao ni enterprise (najnoviji serijal - ne onaj sa picardom) nekako me je bilo malo zamorio

hehe sjecate se 7 of 9 uvijek se sjetim one fore iz Simpsona kad pitaju onog lika koji drži striparnicu šta mu je najveća želja a on kaže ga stave u holodek na sat vremena sa 7 of 9 :D :D :D
 
Na vrh