Fap Citroen Peugeot Elm327 obd

FAPdev

New member
Nisam nikad koristio ELM s USB interfejsom, ali ako su instalirani FTDI drajveri, trebalo bi raditi. Pod Ports u Windows Device manageru se mora pojaviti novi COM port, ako su drajveri instalirani i uređaj uključen. A šta javlja software i koji koristiš? Da li je u njemu podešeno da koristi dobar COM port?
 

ZlatkoC4

Well-known member
znači samo vlasnici citroena mogu raspravljat o ELM327
naravno da mogu i vlasnici WV, Škode, Fiata i dr. već vidim garaža Bmw, Golf 7 itd :D

Nekako mi se činilo da na forumu za citroene raspravljaju ljudi o njihovim problemima koji su vlasnici ili bili vlasnici Citroena. a ne da se eksplicitno uključe u reklamiranje svojeg proizvoda. To mi dođe onda kao njuškalo 2. mali oglasnik.
Nekada su se ljudi ovdje kad su se prijavljivali predstavili rekli neke dvje tri o sebi svom citroenu sadašnjem, bivšem budučem ili ako ga i nemaju zašto su tu.

a ne dobar dan niste u pravu moja kumica ima dobar sir nije uopće loš. to meni ne slići na predstavljanje ili uključivanje u raspravu.
ali kao što rekoh krivo izgleda shvatih.

vjerojatno sam ja sve pogrešno do sada shvatio ali rado ču reći ljudima da se ovdje mogu prijaviti bez obzira koja marka vozila u pitanju i o tome razglabati ovdje na Citroen forumu.

A naravno ljudi izvinite ako sam vam rekao svoje mišljenje, na vašu žalost nemam dlake na jeziku. Pa što na umu to na drumu.

O tom ELM-u su već basne ispričane i na ovome i na stotine drugih foruma i zaključeno da to nije niti blizu dijagnostike i tu sva priča završava.

ali eto kako čovjek tvrdi nemam razloga ne vjerovati osim što to nikada ne bih koristio.

ali drugi samo izvolite već su mnogi zažalili što su kupovali takve i sl. stvari.

Dragi moji Citronaši, Alfisti, WV, škoda, fiat navalite na ELM on če sve da vam pročita bez da idete na pravu dijagnostiku i sve greške će da vam obriše i nećete imati nikakvih problema poslje zbog toga i to sve za male pare. Za elm 327 :aplauz::stovanje::palacgore:
 

Mrki5

Well-known member
ELM na mom C5 radi , na ScanMasteru i neke stvari sam rešavao uz njegovu pomoć, a imam i lexsiu sa instaliranim DiagBoxs-om, i proveravao sam da li čita ispravno greške , kod mene je čitao odlično za motor, pa Pixaso, Fijat, Pežo 307sw hdi više nisam sa njim radio ništa pa ne znam. Èitao sam svašta kao i svi vi o elm-u.:D
 
Na vrh