Elektronika Xm

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Petey2501

Member
Moja elektronika je po treći outa u komi, naime automobil ase nalazi kako mi to kažemo u slengu "u šlusu" + ne puni mi akumulator, poslao sam ga na popravak kod gospodina Kajfeša, jedinog od majstor akoje mi je preporučio Frula koji se kuži u xm-ove jako dobro, čovjek ima 2 komada, uskoro idem vidjeti njegov vozni park i poslušati koji savjet.

Na kraju je alternator bio u redu, neki spoj mu nije radio te je remen bio ubijen, sada je popravljen i idem po njega. Nadam se da me sad čeka barem 4-6 mjeseci bez električara.
 

jura

New member
Frula je doktor za XMa, ali ako uđeš s njim u dublje rasprave shvatit ćeš da je lik svestran i da fakat ima tehničku potkovanost, slagat ću te ali mislim da je diplomirao strojarstvo a ovo s autima mu je pasija. Da, citroeni i Jawe, sve opsuj al to dvoje ne diraj. Pozdravi ga kad ga vidiš. Kaj se tiće Kajfeža, moje preporuke također, dečki su fakat umjetnici u svom poslu.
 

Petey2501

Member
Ja sam iz Podsuseda pa sam i prije išao tamo, samo ponekad imaju previše posla, ali ono je garaža i posao predobar, svaki auto ima svog majstora i doslovno mogu u 5 min razaznati i otkloniti manji ili srednji kvar, a ne kad dođeš u garažu a lik ima 5 auta u redu i svi čekaju. Frula je završio strojarstvo ali kaže da ga popušta ta opsesija, sad vozi male skutere a ja ću ić vidjet vozni park vjerojatno slijedeći vikend. Lik je tata mata za xm i kaže istinu, bez 4-5 tis € kroz neki period xm ti neće bit uživancija nego će te zafrkavati i to ima pravo.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh