Dvojba-felge...

Tonka0559

Member
Trenutno je na ljetnom kompletu Ultraleggera 16"... svaka felga 6,6kg...


Dvojim da uzmem ove...Prvi model Superturisma, tj Racing Turismo..16"...svaka felga cca 9kg... (ako netko ima točan podatak,molim da napiše).

Dal da se upuštam u to ili ne? Ubit ću sigurno nešto konja s ovim felgama...
 

1587 VTS

New member
Osobno su mi najljepse felge za C2 tvornicka Suzuka :wub: Al svako po svom ukusu, u tvom bi slucaju ja osobno ostao na prvima, te felge su klasa ;) Al kazem, svako po svom ukusu.
 

1587 VTS

New member
Prije svega manja masa. A i "klasa" felge. Al ako su ti napete te druge, neces skoro nista osjetit vecu masu u uvjetima u kojima mi vozimo na cesti.
 

Tonka0559

Member
što se tiče izgleda felgi ove druge su mi bolje, jer ajd,karbon krov, crni difuzor, rally zastavice crne,...i baš bi se te superturismo uklopile u ono što sam zamislila....
s druge strane,pjeskarenje i lakiranje Ultri,koje je potrebno jer su felge ofucane već, me košta 100 eura.. koje nemam..pa bi se zamjena za one isplatila... :D
 

deda

New member
Ali Lagera su od magnezijeve legure i zato su puno lakše i žilavije nego Superturizmo,one su od kovanog al.Tak buš i druge brzo zdrapala,pa bu opet trebalo farbat,ja nebi ove menjal.
 

Tonka0559

Member
Deda,takve ofucane su i došle s autom...samo sam imala druge prioritet,nego lakirat ih...sad mi idu na živce crne točkice i pogrebana dva ruba...
 

gox

New member
Jaooo dvoje najbolje felgi od OZ-a. Meni! Ja bi ostavio ultre, zbog težine i izgleda, agresivnije su mi nekako, i polakirao ih u bijelu boju! Ako nisu jako izgrebane, daju se rješit..to možeš sama uz nekog kompića za neku siću..ako treba mogu i ja ;)
 

Tonka0559

Member
NE U BIJELOOOOO :D
cijeli auto je u crno crvenoj kombinaciji.Bijelo no chance. :D

Ultre sam htjela u grafitno sivo lakirati,ali s obzirom da su tanki krakovi,tamna boja,16"...ubilo bi auto... sve se bojim da ću prvo morat montirat ove da vidim kak će izgledat...
 

gox

New member
Hmmm ja bi u bijelo! A i grafitno nebi bilo loše, to mi je uvijek dvojba kod crvenih auta, bijelo ga nekak više otvore,a grafitne su mi više race look :)

Ili ovako supeturismo (noviji model su ove i 17" ali nema veze :p)...nije dobarrrr :cool:













 

Tonka0559

Member
ma super su bijele superturismo,daleko od toga...al ste omašili fudbal... :D moja ideja je da auto osim crvene ima samo tamne detalje. Ne bijele. :) samo stvar ideje,ništa drugo.
 

gox

New member
Onda nemaš kaj, ili ove ultre s nekim prefarbat ako nisu jako skhrane da moraju na popravat baš, ili uzet već ove lakirane...ja bi radije išao na ultre, ali ti vidi :)
 
Na vrh