Dok vozim na plin pišti Beep, beep, beep

Nali

New member
Jel mi moze netko pomoci prije nego obolim na zivce :D

Dakle, u autu se ( c4, 2008., 1.6, lpg) cuje, ali vrlo tiho bip bip bip bip. Pojasi svezani, vrata zatvorena, klima i radio ugaseni i pisti nesto. Ne bipa stalno.
Recimo pisti dok vozim na plin pa prebacim na benzin i prestane i onda opet za koji minut pocne bip bip bip. I obratno. Ne mora bit povezano, ali prestalo je bipat kad sam stisla gumb za prebacivanje, mada je ubrzo opet pocelo.

Sto bi to moglo biti, zasto je taj vrlo tihi bip bip? Nije zujanje, vec digitalni zvuk bip, bip.
Pojest ce me :D
 

Nali

New member
Nisam primjetila da dolazi iz tog pravca. Gumb mi je lijevo ispod volana. Nekako mi se cini da dolazi iz sredisnje konzole. Ali tesko mi je u voznji i prometu obracati neku veliku paznju.
 

Nali

New member
Hmm tema je preimenovana, ali nije tako kako pise u naslovu jer sam napisala da je nakon prebacivanja na benzin prestalo i opet pocelo. Tako da ne pisti samo na plinu, nego i na benzinu nakon nekog vremena kad se prebaci.

Oba tanka su puna. Nije to isti beep kao kad se plin isprazni, kad nema plina beep je jako glasan i trepti lampica.
Ovaj je vrlo tih i nisam ga inace primjecivala jer glasno slusam mhziku u autu samo sam ovaj put imala suvozaca pa nije bilo muzike tako da ne znam kada je poceo beepati.
 
Na vrh