Dodatna oprema

monera

New member
Danas prilikom kupnje novog c4 sam pomalo zbunjen neiformiranosti djelatnika u automehanici. naime odustao sam od exclusive paketa opreme jer ne postoji paket uz motor 1.6 hdi i manual mjenjac. uzeo sam opremu medveščak i nadodao za automatsku klimu, panoramski krov uz kojeg sam dobio i usb box i bluetooth. pošto sam vozio test vozilo paket opreme exclusive zanimalo me dali je moguće naručiti volan koji ima rupičastu kožu u dojnjem dijelu, koji mi osobno bolje izgleda (ali nije nužan) te imitaciju kroma oko klime i radia. odgovor djelatnice je bio da se to nemože naručivati kao što se nemože nadoplatiti druge felge već samo jedne koje su namjenjene za taj paket opreme. međutim na forumu vidim da neki imaju taj volan, a nemaju opremu exclusive... u kojoj kombinaciji se dobije taj volan? molim Vas da mi odgovorite :)) samo jedna interesantna informacija, kromirana lajsna oko rešetke prednjeg branika i krom obrubi maglenki kostaju oko 7 500 kn :)) hahah
 

monera

New member
Gđa. Martina, ali da se razumjemo, super je, simpatična i maksimalno se potrudila... razočaran sam bio s uslugom u savskoj, gdje je test vožnja trajala 2 minute... ali jel ima tko odgovor za ovaj volan i krom? :D
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Pa volan i ima rupičastu kožu u donjem dijelu:confused:.Uz autom.klimu dobiješ kromirane obrube oko pokazivača klime,a za ovo ostalo imam dvije riječi "bacanje para"
 

monera

New member
Pa volan i ima rupičastu kožu u donjem dijelu:confused:.Uz autom.klimu dobiješ kromirane obrube oko pokazivača klime,a za ovo ostalo imam dvije riječi "bacanje para"
slazem se da je bacanje novaca i nikad to nebi uzeo... znam za krom oko pokazivaca, krivo sam se izrazio, sorry, mislio sam na imitaciju karbona, onako koda je malo gumirana cijela ploca okolo... a rekli su mi da neće biti taj volan već obićni kozni, ja se još uvijek nadam da ću dobiti kakav i ti imas :))
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Nije mi dao vrag mira pa sam otišao na citroenov konfigurator i izgleda da su poprilično preroštali pakete opreme.Seduction više nema sa 1.6hdi 112 ks a i oprema je malo drugačija(čitaj siromašnija),dok ovaj medvešćak ima nešto sedutiona,ali ne i sve.Izgleda da su počeli recesijski rezovi;),a cijena ostaje ista.Ako nije tajna kolika je cijena vozila,jer moj je izašao 132000,00kn sa felgama i svim doplatama,cjenkao sam se s njima dok im nije pozlilo:grin:.Inače vozilo je koštalo 141500,00
 

monera

New member
Nije mi dao vrag mira pa sam otišao na citroenov konfigurator i izgleda da su poprilično preroštali pakete opreme.Seduction više nema sa 1.6hdi 112 ks a i oprema je malo drugačija(čitaj siromašnija),dok ovaj medvešćak ima nešto sedutiona,ali ne i sve.Izgleda da su počeli recesijski rezovi;),a cijena ostaje ista.Ako nije tajna kolika je cijena vozila,jer moj je izašao 132000,00kn sa felgama i svim doplatama,cjenkao sam se s njima dok im nije pozlilo:grin:.Inače vozilo je koštalo 141500,00
Neznam koliko je siromasnija oprema, mislim da nije u usporedbi s medvescakom prema sedution jer se dobije paket city u cijeni i dobije se lajsna kromirana na braniku, i alu felge boston su serijske. Sada imas popust od 18000kn fiksan, mene je vozilo izaslo sa bijelom bojom koja se ne placa 136000kn ukljucujuci taj navedeni popust... Sad jos treba vidjeti kakav cu volan dobiti ;))
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
A to ti je citroen,šta imaju na policama našarafe i kažu AKCIJA,al dobro kad realno pogledaš može i bez perforirane kože.Kad dobiješ auto to ti je guba i cool,a za 5 dana sjedaš,pališ i uopće ne zamjećuješ.:D
 

Blackking

Kralj
na volanu nije krom lajsnica .. u unutrašnjosti auta nisu kromirani djelovi .. to su plastični smeće djelovi .. lako pucaju (iskustvo sa volan lajsnicom) .. a mjenjanje nema zasebno .. nego cijeli volan .. cijelo kučište .. i normalno .. NE ulazi u garanciju :) :meh:
 

monera

New member
na volanu nije krom lajsnica .. u unutrašnjosti auta nisu kromirani djelovi .. to su plastični smeće djelovi .. lako pucaju (iskustvo sa volan lajsnicom) .. a mjenjanje nema zasebno .. nego cijeli volan .. cijelo kučište .. i normalno .. NE ulazi u garanciju :) :meh:
koliko dodje novi volan??
 

Blackking

Kralj
Pre skupo i definitivno neisplativo :)

Piše da, Kolo volana je cca 3925 kn, + ugradnja 150 kn, onda one dvije lajsnice na centralnom volanu (di je truba airbag komande od radija, tempomat... itd) .. zamjena ne postoji, nego se mjenjaju tipke skupa sa plastikom oko airbaga i trube .... cca- 5000 kn + ugradnja... sve te lajsnice se sastoje od utora ugradjenih prilikom proizvodnje, specijalno za odredjeni paket opreme, zato ne postoji posebna ugradnja na vozila koja to nemaju... jer nemaju utore i nemaju predvidjeno na volanu kao i ostalim djelovima automobila .. da se to stavi .. zaljepi .. ili ugradi .. zasebno...

Ukratno .. očeš letvice te? ... mjenjaj sve .... i plati brdo para :) ... znaći tko nije uzeo opremu ... gadno je popušio ... :thinking:
 

monera

New member
ma odustao sam ja od tih lajsni na prednjim maskama... jedino se molim da dobijem volan sa dvije izvedbe koze sto vecina na forumu ima, a navodno vise ne dolazi u opremi medvescak...
 
Na vrh