Dimenzije otvora za dispej navigacije kod C5 X7

Cutac

Prèkaroš
Ja znam da za mene ne bi bilo. Malo sam naporan pa me živciraju i one 4 sekunde dok se izvor zvuka promijeni :rolleyes:
 

Milosh

Test
A sta kaze guglanje? Sad znas moje dimenzije pa probaj izguglat u milimetar eventualno, iako sam i ja u milimetar, odstupanje u mom mjerenju je eventualno 1 mm
Guglanjem nisam nikako mogao naći tacne dimenzije u smislu da je neko mjerio pa napisao, samo sam našao da se proizvode aftermarket kinezi za X7 sa 7-incnim displejom, ali i tu je upitna tacna veličina jer oni uz njih isporucuju i maske po mjeri.

Ta razlika od par mm nije problem, tj. barem mislim da neće biti.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

Milosh

Test
ovo je fora, prvi standalone uređaj sa apple car play http://www.alpine-usa.com/product/view/apple-wireless-carplay-ilx-107
Zanimljivo jeste, i sigurno je kvalitetno, ali glupo mi je dati toliko para na stvar koja je usko vezana za Apple, a jos gluplje u auto trajno ugraditi nešto što se može koristiti samo sa Apple uređajima. I ne volim Apple uređaje, ali to je sigurno jasno iz gore napisanog. [emoji38]

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

mamut

C5
Donator foruma
ma ovo je čisto informacija da nešto takvo postoji, meni bi super bilo ali kada već imam original sustav koji je još skuplji, nema mi smisla..iako koristim iPhone itd.
 

Rexi

New member
ekipo, dali kod C5, kada se maknu onaj gore pretinac najveci i mali display i dođe druga maska, dali je to din2 prostor ili je custom za ove modele kod kojih je isla navigacija?

generalno dali je taj pretinac din1 ?
 
Na vrh