Dimenzije felgi i guma C4 Picasso

gigo980

Member
Pozdrav ekipa...

u dolasku je C4 Picasso intensive 1.6 eHDI-115KS..Narucen je sa 17 cola felgama..
dakle treba mi pomoc...odlucio sam mu kupiti 16 cola alu felge na koje ce ici zimske gume..
dakle treba mi podatak koje dimenzije da googlam....

puno hvala i postujem svaki vas odgovor i stav....zajedno smo jaci :p
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zlatko sve ok al di je tu razmak izmedju rupa...promjer sredisnje rupe i sta se jos trazi!?
Nemaš tu što tražiti et i ostalo ako si kupio felge za svoj auto. ovo gore su orginal dimenzije felgi i guma. Sad ako stavljaš neš drugo od onga koja ti je orginal onda ti treba et a njega možeš izguglati ovdje.
http://www.wheel-fitment.com/what-is-the-offset/
A imam negdje i za citroen orginal sve mjere samo moram to pronači ne da mi se sad.
 

gigo980

Member
ma narucio sam ga sa 17 cola felgama i gumama...nerazmišljajuci da ce mi trebati i zimske gume...kad sam isao googlati zimske gume skuzio sam da za cijenu jedne good year zimske gume od 17 cola mogu kupiti i felgu i gumu od 16 cola...zato trazim pomoc nekoga tko zna..
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ma ne trebaš se uopće brinuti za et ili što drugo, kad kupuješ nove felge svaki trgovac ima za svaki auto dimenzije felgi koje ti treba, po nazivu auta.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Nisam znao da je Citroen počeo proizvoditi C4 Picasso II Cross! :grin:







225/60/16 bez pardona!!! Kotači izlaze iz gabarita karoserije.

Moram priznati da izgleda moćno :grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kompletan kotač? Otpadi najbolje, njuškalo, peprodavači felgi... treba vidit koliko je kod ovlaštenih. Èisto za usporedbu :D
 

Pankoz

Active member
Da li je rezervni točak kod Grande Pisacassa smešten ispod vozila ili ima mesto u prtljažniku ispod patosa?
 
Na vrh