CX 20 Pallas

gule

Active member
I malo moje beštijice, koju sam restaurirao od početka do kraja. Početno stanje je bilo dosta jadno...iako to nije tako odmah izgledalo, no demontaža je otkrila pravo stanje...jednom riječju...zločin...

 

gule

Active member
Jašta nego gotov...prešlo se i 5-6 tisuća za 5 mjeseci...

Evo neki dan u Sloveniji fotkano...





A ovako izgleda kokpit noću...DC-9 u malom...



I netko se šunja...



A kad zatreba može gdje i Defender...





Hoće i u Hercegovinu...





Nije sebičan...druži se sa mlađima...



A evo ga i na Vlašiću...dokazani terenac...



 

charllie

Active member
Zemo fala ti na fotkama inace to mi je najljepsi Citröen jedino mi zao sto mi je kuplung predaleko,sta ces kad imam kratke noge jedino neznam kak je automatik, to bi mozda islo.Neznam dali ti imas onaj plisani svod fino naborani ,pogotovo plave boje e to je elegancija kao i nasloni za glavu,steta sto je Citröen zaboravio staru skolu ovi danasnji menadzeri gledaju samo profit zaboravise na dusu, nadajmo se da ce se jednom kvaliteta opet cijeniti.:(
 

gule

Active member
Zemo fala ti na fotkama inace to mi je najljepsi Citröen jedino mi zao sto mi je kuplung predaleko,sta ces kad imam kratke noge jedino neznam kak je automatik, to bi mozda islo.Neznam dali ti imas onaj plisani svod fino naborani ,pogotovo plave boje e to je elegancija kao i nasloni za glavu,steta sto je Citröen zaboravio staru skolu ovi danasnji menadzeri gledaju samo profit zaboravise na dusu, nadajmo se da ce se jednom kvaliteta opet cijeniti.:(

Evo stropa...sve je to obnovljeno...prije je sve visilo, ko baldahin...



dobar je, samo što ti se zadnje staklo izvitoperilo od sunca valjda :D

Hoće to i na c6 i c5 isto...što ćeš Citroen kvaliteta...:whistling:

Pa eto da malo razbijem tu monotoniju na forumu...
 

gule

Active member
Futuristički kokpit u modelu, koji je ovakav predstavljen prije 40 godina...

Ehhh danas više ne rade ovakve...
 

charllie

Active member
Ako pravo sagledamo dobro da ne rade vise takve,sad se ti lijepo smjeskas a mi smo ti zavidni, e da je meni u tvojoj kozi,nebi svaka guza u njega sjela.Ja bi biro npr. Seve bi mogla pa Nives temperatura,Belli Harri i za rezervu Angie M. ak bi slucajno ostal bez benzina,ona da pogura jer vidis da sve izgura kaj zamisli jedino se joj KGBjac neda zaj-ba-at,covek ima mu-a a ovo se drugo sirotinja na politickoj sceni.
ps.bogme tu limuzinu bi bilo vredno maznuti,dobro je osiguraj i uzivaj a moze i nekva slikica s nekom lokicom:angel::angel:
 

gule

Active member
Moj Charllie...da ih nema istina je. Èuvam i održavam koliko mogu, obnovio sam ga kako bih ga vozio i to i činim. No, da se na ovakve starudijice baš koke pale...slabo.
Za njih su više Audi, Bmw itd...i to novi modeli naravno...
 

gule

Active member
Skida se naravno...zimi taj dio ne koristim, ali ljeti dobro dođe kao zaštita od sunca. Snijeg bi tu upadao i ne bih ništa vidio...a ne bih ga mogao očistiti...

A evo i nas trojice u većernjem izdanju...doduše malo ledenom...

 

gule

Active member
Cx-om po planinama

Danas je Cx malo protegnuo krake na planinu. Kod kuma do vikendice na ručak...



A još malo i servis...skoro 10.000 km prijeđenih od 09/14 kad sam ga zadnji puta radio...



Ručak je bio dobarrrr...




Domaća juha od vrganja uzbranih u neposrednoj okolici...



Koljenice i krumpiri pećeni u štednjaku na drva...



A bilo i neke rakijice, piva, vina i ostalih derivata...evo malo tog ozračja...





Dosta za danas...
 

gule

Active member
Svaka čast! Skidam kapu! Samo da nije te nostalgije koja me puca kad vidim ovu lađu....

Pa u čemu je problem...jednom se živi. Ili uvezi neki krš pa sređivaj ili kupi nekog već sriktanog...

Trošak je kao za rabljeni Citroen star cca. 5 godina...
 
Na vrh