Crveni C3 1,4 V8 sa četiri cilindra od Dalibor

Krky

Lakerski profesionalac
izgleda kao jednostavno riješenje... malo ću proguglat, pa se eventualno sam usudit to montirat. Ova iskustva sa servisima poput tvojih su mi poznata
ako nađeš, odmah nam javi, i ja bi bil zainteresiran..:D
kad bi del te šalice, možda bi mogel fedra malo skratit da bi mi auto bil za par cantima niži.. :D:D
 

Dalibor

Dado Tornado
imao sam problema sa servom: http://www.citroenforum.hr/citroen-c3-114/servo-u-voznji-prestaje-raditi-5153/
proradio je :aplauz:

naišao sam na jednu kutiju s osiguračima koju nisam znao izvaditi. nalazi se ispod osigurača u motornom prostoru.
sumnjam da bi jedan od njih bio od napajanja motora serva.

je li to netko vadio ili pokušao izvaditi?
da bi se izvadila iz kutije sprečavaju žice koje idu odozdola na te velike osigurače...

DODATAK: treba odšarafiti šaraf koji drži masu, pa se odvoji gornji kat osigurača i dođe se do tih velikih

 

Dalibor

Dado Tornado
da javim update nakon 8 mjeseci posjedovanja.

auto je startan, sa benzinom "100 "oktana"" nema kliktanja kod ubrzavanja na 3500 okr. u petoj i prilično štedljiv, kada klima radi ne osjeti se toliko na snazi, djevojke se okreču kao da se radi o crvenom ferrariju, sviđa mi se povišen položaj sjedanja, praktičan prostran s dobrim gepekom, na prednjim sjedalima prostora kao broj ili dva veći auto, nije preglasan na autocesti, dobro procjenjena težina volana, dobro pogođene amortizacije između mekoće i tvrdoće iako je više na tvrđu stranu netipično za marku

odmah se pokvarila ubrizgalica goriva, onda je puko feder kotača, nakon toga se pokvario servo, nakon toga je bila kombinacija gubljenja snage i otkazivanja serva, sada je počeo gubiti ulje ali ne dimi plavo... a još nije prošlo ni godinu dana :cool:

od tehničkih karakterističnosti spomenuo bi da jako loše podnosi okretaje ispod 2500 u petoj brzini, i inače neobičudno "vibrira" ispod 2000 kada se želi ubrzati svejedno u kojoj brzini, i mjenjač sa sajlama nije za agresivnija šaltanja.

da je osoba bio bi ona saborska zastupnica hdz-a, sunčana
 

Krky

Lakerski profesionalac
Još si dobro prešel :D:D
Ja svoj imam od 04.2012g, točnije 3godine i 2 mjeseca..
Lakše i brže bi mi bilo nabrojat kaj nisam mijenjal na njemu :D:D
 

Dalibor

Dado Tornado
samo da izvjestim...
auto je još u voznom stanju...
radim 2000 km mjesečno i niti da kihne,
ali rikinio mu digitalni sat (valjda osvjetljenje) i povremeno mu servo prestaje raditi :D

zadnje što sam napravio je zamjenio ulje.
ina millennium 3 litre, i filter ulja fram...

ima možda netko iskustva sa ovim auto radijem?
košta u emmezeti 420 kn, a trenutno nemam muzike u autu...

 

ZlatkoC4

Well-known member
ima možda netko iskustva sa ovim auto radijem
ja ne ali ima jedan moj drug i ima loše iskustvo sa dotičnim radijem čak ga je jednom i mijenjao za drugi isti u garanciji i sad je odustao od zafrkancije sa istim i kupio si kako treba radio.
 
Na vrh