• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima

Larry

Member
Ta riječ utegnut je postala ko prisiljeno zelje u oglasima...prisiljena. Što to znači, pojma nemam, ali su svi unatrag par godina utegnuti, ko curke u Gajevoj sa povoljnom tarifom 😂
Brda i zavoji, ko da mu je rođendan :)
Da ima klimu, ozbiljno bi razmislio da ga uzmem.
Dap, uz pridjeve MALI POTROŠAČ, REDOVNO ODRŽAVAN, NIKAD LUPAN sada se obavezno pridodaje i UTEGNUT. Valjda žele reći da su dobro prišarafili kotače kad su stavljali sezonske gume.
 

Brruno

Well-known member
Utegnut koliko sam skuzio znaci da je skripi,lupa,vise vrata, ne zatvara gepek,te trese cijeli auto na 80kmh itd. Sta sam svasta vidio u zdanjih 2 godine,pretpostavljam da se misli na to. Iako glupo zvuci, vjerojatno se kupci pale na takve izjave.
 

Larry

Member
Utegnut koliko sam skuzio znaci da je skripi,lupa,vise vrata, ne zatvara gepek,te trese cijeli auto na 80kmh itd. Sta sam svasta vidio u zdanjih 2 godine,pretpostavljam da se misli na to. Iako glupo zvuci, vjerojatno se kupci pale na takve izjave.
Ma naravno, to i ja podrazumijevam tim izrazom - da ništa ne klepeće, ne lupa, ne trese, ili ukratko - da je auto bez obzira na kilometre i godine ispravan i uredan za vozit.
 

pokra89

Well-known member
Ma naravno, to i ja podrazumijevam tim izrazom - da ništa ne klepeće, ne lupa, ne trese, ili ukratko - da je auto bez obzira na kilometre i godine ispravan i uredan za vozit.
I onda kad netko umjesto "ništa ne klepeće, ne lupa, ne trese, odnosno da je auto bez obzira na kilometre i godine ispravan i uredan za vozit" jednostavno napiše "utegnut", opet ne valja :D
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ma naravno, to i ja podrazumijevam tim izrazom - da ništa ne klepeće, ne lupa, ne trese, ili ukratko - da je auto bez obzira na kilometre i godine ispravan i uredan za vozit.
Idući oglas ću započeti s maximalno utegnut za voziti, a zaključit ga s mislio ga ostaviti sebi. :D A između ubacit i vozio pomorac. :)
 

Larry

Member
I onda kad netko umjesto "ništa ne klepeće, ne lupa, ne trese, odnosno da je auto bez obzira na kilometre i godine ispravan i uredan za vozit" jednostavno napiše "utegnut", opet ne valja :D
Ma moramo ismijavat izraz i analizirat bespuća balkanskog oglašavačkog mentaliteta :D
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Ima koga u Rijeci da baci oko na ovo:
https://www.index.hr/oglasi/citroen-c4-vts-2-0-180ks-zamjena-za-4x4/oid/2786311Valjda će staviti lik kakve slike...
Cutac Cutac , kako tvoj VTS ima tako dobru boju? Jesi ga farbao ili nešto? Ili si našiao, tj. bolje reći, pronašao dobru verziju.
Poslao mi lik par slika, MMS-om...MMS-om! Vrh, nisam više mislio da ću ikad čuti, a kamoli koristiti tu tehnologiju. Ne moram ni reći da je kvaliteta banana, full pikselizirano, ali sve u svemu vidi se da se lak poprilično ljušti. Jel to boljka svima C4 I-icama?
Frend ima C4 1,6 HDi 90 KS iz 2006.e, i lak je totalna banana, baš se ljušti grdo...nije garažiran doduše, preživio je jedva i tuču na autocesti i tak...gura blizu 400k, na 397k je...e da i od neki dan, neće ni upaliti kad se zagrije. Veli pusti ga preko noći i na prvu ujutro pali, a kad se malo odvozi, onda samo čuje kao neki zvuk *tk* kad okrene ključ i to je to, sad je na dijagnostici 😂 Na mom eBayjcu OBDjcu je očitao P0704, CPP switch circuit malfunction, valjda ne bu skupo 😅
 

Cutac

Prèkaroš
@
Cutac
Cutac , kako tvoj VTS ima tako dobru boju?
Prvi vlasnik ga garažirao, imao još nekoliko auta pa je ovoga vozio samo kad mu se vozilo, ista priča kod mene. Plus što redovito njegujem lak i stalno je gore UV zaštita.
I nikad se nije prao četkama, uvijek mikrofibrom, dvije kante, ...
 

Cutac

Prèkaroš
Fora izgleda C3, tek sam sad to vidio.
Eh, kad živiš u razvijenoj zemlji i prodaju se auti koji imaju opreme više od onog minimuma. I mentalitet je tu bitan.
Tko će zdrav za C3 dati, pretpostavljam, blizu 20 tisuća eura kad za to A6 ide.
A kod nas nema gospodarstva koje podržava da UZ A6 kupiš takav C3, isključivo zato jer možeš.
 
Na vrh