• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem Citroen Saxo u dijelove

gox

New member
Salle ajde mi pliz poslikaj ručicu mjenjača i kožu okolo da vidim kak izgleda..ak nije zgrebano il neš bi uzeo :)
 

106tak

New member
cijena za prednji lijevi ventilator kilera,naravno ak je ispravan i rade obje brzine...:whistling:?
ako moze slika zadnje haube...trebala bi mi plastika oko brave
 

Salle

Sektaš
nemam ;)

ovak, od limarije još peta vrata, vozačeva strana vrata prednja i zadnja, suvozačeva strana zadnja vrata, zadnje lampe saxo faza 1, motor, ecu, mjenjač, kuplung set sa prijeđenih cca 2tkm, amortizere petih vrata, balans štangu mislim 19mm, dijelove elektronike itd...
 

zgodny

New member
kaj sve ide u kuplung set kod tebe i kolko oces za to (isti set ide na 1,5D ili?)?

jel alternator otsao?

felge su citave?

- kolko za sve skupa?
 

Salle

Sektaš
u kset ide korpa, lamela i potisni ležaj, moram provijeriti po servceboxu dal ide na 1.5 d taj set al sumnjam da ide...

alternator otišel, felge isto tak..

ak ti set odgovara dam ga za 300 kuna

ne paše kuplung set--
 

Salle

Sektaš
prijatelj daj me naz sutra neznam ti sad točno ovo oko volana ovo, a podizač brijem da imam... imaš broj? ak nemaš zovi daru iza 13h, onda imamo neki sastanak pa bumo skupa, ne stignem baš forume pratiti
 
Na vrh