Citroen Saxo - razna pitanja

mastplayer

New member
Pozz, imam 3 pitanja, radi se o Citroen Saxu, 1.5D, 2001g:
1. Neradi mi na zadnjem desnom faru stop svjetlo, provjerio sam da je sijalica ispravna, nisam jos provjerio osigurac, al nezz shemu da nevadim svaki, moze li mi neko reci koji je to po redu osigurac ili mozda je nesto drugo?
2. Dotezao sam rucnu, nakon toga mi u voznji treperi usklicnik povremeno, pa se ugasi i tako u nedogled, sta bi to moglo biti, uvijek normalno provjerim rucnu da je spustena do kraja?
3. Kad tek upalim auto i dok ne presaltam do 3ce brzine, cuje se cika, a remen sam mjenjao sto veze kompresor i ostalo prije godinu dana, gledao sam i reklo bi se da je ok, veliki nije odavno uradjen, moze li biti taj remen uzrok?

Hvala unaprijed!
 

bikerbj

Member
1. provjeri imaš li struje u grlu sa probnom lampicom...nemora nužno bit osigurač, masa možda...
2. mora da se pomaknuo mikro prekidač koji uključuje obavijest da je ručna dignuta pa se drma u vožnji...
3. tu može bit svašta, možda remenica alternatora, koja rolna da sad ne nabrajam....skini mikro remen kad je hladan auto i onda ga upali i ako se cika čuje onda je do razvoda a ako se ne čuje onda je nešto kod mikroremena...

uglavnom poigraj se malo ako zapne pitaj samo nekad malo moraš sačekat za odgovor...:angel:
 
Na vrh