Citroen GT

Dalibor

Dado Tornado
survolt je pravi auto, da u njega metnu neki V12 to bi bila prava pila. nakon lamborđini miure najbolji auto sa mašinom u sredini :cool:
sada ga tera elektro pogon... ali kada bi stavili nekakav benzinski sigurno bi našao publiku...
 

ExOduS442xb

Racing
Napokon Citroen i V8, dugo ih nisu pravili, tko zna kad je njihov zadnji V8 izasao, 30te? 40te?

U ovome slucaju Lambo se cuje kao Kawasaki Ninja dok je Citro kao amerikanac, fenomenalno, in your face Lambo:D

Kakav fini zvuk.. da mi je znat kako taj auto vuce od 1500 do 1900 okretaja:p
 

zoran37

New member
Očito nisam jedini kojem se sviđa debilno prekrasan zvuk ovog V8 motora pa stoga i jesu moje velike želje kupit jeep-a sa V8 mašinicom. Imao sam chevy van 5.7 V8 i to kad se upali osjećaj je bio neopisiv, bar meni. Ove nabrijane mašinice me ne privlače uopće. Stoga za tri godine kupujem jeep sa V8 mašinicom (jer prije nemogu zbog financia) a do tada nadam se da će me moja xantia dobro služiti.
 

Automatic

Well-known member
Možete me popljuvat ali prednji kraj mi izgleda ko da se cobra shellby gura kroz lamborgini.Sve ostalo je super i trebali su bolje osmislit prednji dio.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Prvi put vidim interijer. Fora je. Sve osim volana. Moji klinci imaju solidniji volan za PS. Ovog kao da su s AliExpressa uboli. :)
 
Na vrh