Citroen DS5 cijena

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Jutros sam čitao neka nagađanja oko cijene prema kojima osnovni model kreće od 27,000 € :eek: :angel:
 

1587 VTS

New member
Hehe, sta se cudite ljudi, bas kako je bjelivuk napisao:

Sasvim primjereno modelu, klasi i ciljanim kupcima. :)
I ja bih ga vrlo rado u garazi, a nemam lovu za njega :D:D Zasto bi citroen uvijek bio ona marka koja prodaje svoje aute na nekim superpopustima do 50 tkn? Po meni trebaju biti i ovakvi modeli - plati pa se rugaj, za svakog po nesto ;) Malo ekskluzive i mozda povratka starim korijenima, bar na neki nacin.
 

Hrvoje Marin

Active member
I ja bih ga vrlo rado u garazi, a nemam lovu za njega :D:D Zasto bi citroen uvijek bio ona marka koja prodaje svoje aute na nekim superpopustima do 50 tkn?
Tada imaju "realnu" cijenu. To je Citroen igra, nije problem osim kasko.

Recimo C5 2.0HDI break sa popustom je koštao isto koliko Avensis 2.2 break na izlasku modela.
 

vlado7

New member
pogledajte mu unutrašnjost recimo, izgleda kao da košta 80 000€...
upravo tako!!!!!!

bas ga gledam i nemogu se nadivit kako je dobra unutrasnjost

neki punoooo skuplji automobili nisu ni blizu

koliko mogu vidjet sa slika meni fantasticno

kada pocinje prodaja??:wub::wub::eek:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Pa kako je krenulo s downsizeingom... :cool: Ford je probio led s najavom ugradnje 1,0 agregata u Mondea, tako da u skorašnje vrijeme 1,4tdi u jednoj Q7-ici uopće nije fikcija. :)
 

Dalibor

Dado Tornado
ford je uvijek pokretač novih pozitivnih trendova :D

osnovni dizel model bi i bio moj odabir kod ds5, modeli iznad su izkomplicirani jer su hibridi ili imaju one mjenjače ko u formuli ili milijun detalja na struju:thinking:
 
Na vrh