Citroen c8 Nece da upali

Nenad32

New member
Pozdrav,
Kupio sam Citroen c8 2.0 HDI koji je jako nemirno radio i dimio, ustanovilo se da je zubcasti remen preskocio i napravio veselje u motoru, motor je generalno napravljen vracen na auto i sad auto nece da upali. Vrti zdravo al jednostavno nece da upali, probavao i sa sprejom ali nista. Dijagnostikom ne mogu uci unutra pise da auto ne odgovara na upit, sa Kts om sam usao preko mjenjaca i pise da racunalo i motor nisu povezani. Slao sam racunalo na testiranje i super ispravno je, Can vezu koliko sam mogao istestirao sam i izgleda mi u redu, svi osiguraci u redu. Imam osjecaj kao da ne pali elektroniku ne rade ni podizaci prozora i jos par sitnica. Izbacuje ni eco modus nzm koliko je to bitno. Ima li neko neki savjet ili da je imao slican problem.
 

gambler072

C5 enthusiast
Da nije ostecen ili otpojen senzor polozaja radilice? Sprej tu nece pomoci, elektronika se pita :) Ako izbacuje economy mode, pokusaj sa drugim akumulatorom. Ispravan auto upali i kada je upaljen economy mode, ali na kontaktu tada ne radi nista od elektronike, svjetla, podizaci, multimedia i sl. Koju dijagnostiku koristite?
 

Nenad32

New member
Da nije ostecen ili otpojen senzor polozaja radilice? Sprej tu nece pomoci, elektronika se pita :) Ako izbacuje economy mode, pokusaj sa drugim akumulatorom. Ispravan auto upali i kada je upaljen economy mode, ali na kontaktu tada ne radi nista od elektronike, svjetla, podizaci, multimedia i sl. Koju dijagnostiku koristite?
Prije nego sto se ustanovilo da je zubcasti preskocio, zamjenjena su obadva senzora i bregaste i radilice tako da mislim da nije do senzora, a u ostalom auto je prije vadjenja motora palio ali radio nemirno i jako dimio. Koristim Delphi i Bosh KTS dijagnostiku i na obadvije isto pokazuje.
Da li je proveren BSM? Proveriti osigurače
Osiguraci su 10 puta provjereni, narucit cu sad drugi BSM pa probati. Polako me izludjuje 😁
Ako zamjenim BSM treba li ponovno programiranje ili jednostavno zamjenim i palim.
Da li je proveren BSM? Proveriti osigurače
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh