Citroen C6

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Di mogu nac cd za prominit jezik u c6? Sad mi je njemacki i to me nervira, a za stavit engleski moram ubacit cd..

Ili ako neko zna link za download pa cu sam sprzit.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja ni ne znam da li mi radi termostat, nemam indikator u autu. Francuzi mislili da ne treba, ako prokuva motor, znaci nesto ne valja :D
 

Milosh

Test
Ja ni ne znam da li mi radi termostat, nemam indikator u autu. Francuzi mislili da ne treba, ako prokuva motor, znaci nesto ne valja :D
Tako je i na mom Volvu iz 2013, a već redizajn instrument table iz 2014 ima indikator, pa ti znaj ko je lud a ko pametan. :)
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Ma tragedija sta rade..

Dosa je novi termostat 🙄, za vikend cu ga probat promijenit.

Bio sam u Citroenu i rekli su mi da se ne moze prominit jezik 😂..ne mozes virovat koliko niih boli k i koliko nemaju pojma..jos mi jedan serviser lagano nabacio da ko jos to vozi (C6). Kao smece od auta.

Zakljucili su da sam ja taj cd trebao dobiti sa autom 😂 pa sam ih pitao jesam li sa autom trebao dobit 15 cd-ova s obzirom da ima toliko jezika u meniu..
Nakraju je voditelj rekao da ce poslat upit citroenu pa se javit kad dobije odgovor ..

 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Mozes li videti u podesavanjima verziju sw?
Jel ovako izgleda ? Ima li navigaciju? Koji jezik zelis da imas, engleski?
16-55-28-028.jpg
 
Posljednje uređivanje:

szahtila

Well-known member
Bogami je..






Post je automatski spojen:



Nemoj se niti zezat..zaletia bi se auton u citroenov salon 😁
https://www.navigacija.net/vodic-kroz-peugeot-fabricke-navigacije/Možda još nekome pomogne ds identificira svoju multimediju
Post je automatski spojen:

https://www.navigacija.net/vodic-kroz-peugeot-fabricke-navigacije/Možda još nekome pomogne ds identificira svoju multimediju
View topic - NaviDrive & RT4 RT5 - Europe Maps - 2016/2017 (2016-2) evo ti mape sa postupkom updejta
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ovo je rt3, pa skini update za njega.
Na tom dajtu imas uputstvo kako da napravis ISO da bi auto prepoznao i uradio update.
NAPOMENA: radis sa upljenim motorom, a ne ko ja, ugasio ga na pola posla :D
 
Posljednje uređivanje:

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Jbg ne razumin se bas u to tako da cu tesko ista napravit :D

BTW zasto update kad imam zadnju verziju rt3?
Meni treba cd da promjenim jezik
 
Na vrh