Citroen C6 2.2 HDi

Jovan Avramovic

Well-known member
Profiler07 Profiler07 Barem sam dobio te vece, fabricke felne :D :D :D Ove nedelje za njih narucujem i letnje, nove gume, pa sam, ujedno, hteo da budem jos malo dosadan :D Da li, mozda, znas, ili bilo ko da li zna, kako su se pokazale Falken gume, model koji bih uzeo je "ZE310 ECORUN", za dimenziju 245/45/R18 cena im je 106 evra, po gumi, normalno.
 

Jovan Avramovic

Well-known member
Cutac Cutac Znam, za razliku od fau ve taraba 😂😂😂
Salu na stranu, mislio sam da ce biti tvrdji sa ovim vecim felnama i nizim profilom gume, medjutim nije, sto me je bas iznenadilo..da li je do samih guma, sta znam...
 

Jovan Avramovic

Well-known member
Nisam imao sta spektakularno da pisem i pitam, pa samim tim i nisam, a evo posle nekog vremena da bacim koju fotkicu
 

Prilozi

Jovan Avramovic

Well-known member
Cao svima, treba mi mala pomoc..
Resio sam da na C6 stavim, tj. kupim mu sve hidraulicne sfere potpuno nove, a uz to naravno sredjivao bih i ostale komponente trapa, osvezavanje motora, poliranje auta i sl., medjutim za pocetak me tzv. "bombe" zanimaju i odatle bih i krenuo !
E sad, problem mi je sto ne znam sta i koliko bih narucio...koliko sam razumeo citajuci i slusajuci on ima 3 sfere napred, 4 pozadi, medjutim sve se razlikuju po pitanju pritisaka, neke sam video imaju 70 BAR-a, neke 50.
Koje mi zapravo trebaju i koliko komada ovih od 70, a koliko ovih od 50 BAR-a pritiska ?
Ovde sam nasao neku ponudu, a naravno, sta god ko moze jos da kaze i preporuci dobro ce doci !
https://www.autodoc.co.uk/car-parts/suspension-sphere-pneumatic-suspension-10440/citroen/c6
 

Jovan Avramovic

Well-known member
Profiler07 Profiler07 U obicnim prodavnicama auto delova retko i znaju sta su sfere, a kamoli koje idu gde na C6, a majstore ne mogu da pitam jer se kod njih sve zakazuje, pa eto, rekoh da pokusam ovde, cisto neku info da dobijem :D
 

Mrki5

Well-known member
Cao svima, treba mi mala pomoc..
Resio sam da na C6 stavim, tj. kupim mu sve hidraulicne sfere potpuno nove, a uz to naravno sredjivao bih i ostale komponente trapa, osvezavanje motora, poliranje auta i sl., medjutim za pocetak me tzv. "bombe" zanimaju i odatle bih i krenuo !
E sad, problem mi je sto ne znam sta i koliko bih narucio...koliko sam razumeo citajuci i slusajuci on ima 3 sfere napred, 4 pozadi, medjutim sve se razlikuju po pitanju pritisaka, neke sam video imaju 70 BAR-a, neke 50.
Koje mi zapravo trebaju i koliko komada ovih od 70, a koliko ovih od 50 BAR-a pritiska ?
Ovde sam nasao neku ponudu, a naravno, sta god ko moze jos da kaze i preporuci dobro ce doci !
https://www.autodoc.co.uk/car-parts/suspension-sphere-pneumatic-suspension-10440/citroen/c6
Na svakoj bombi piše koliko je bara. Znači, pogledaš prednje - gornje pa zapišeš i tako zadnje . SREDNJE Screen Shot 2022-04-10 at 21.30.35.png
ZADNJE
Screen Shot 2022-04-10 at 21.32.15.png
PREDNJE
Screen Shot 2022-04-10 at 21.32.56.png
 
Na vrh