Citroen C6 2.2 HDi

Jovan Avramovic

Well-known member
Pozdrav, dobri ljudi, veoma zahvalan svima koji su pokusavali da mi pomognu oko odabira automobila, znam da sam bio naporan u vezi sa tom udobnosti i na kraju sam probao neke, mogu slobodno da kazem da Cutac Cutac druze nisi bio u pravu. šŸ˜šŸ¤£ C6 je, slobodno mogu da kazem ispred Phaeton-a, a da tek ne pricam koliko ispred 407-ice, C5-ice itd., naglasavam, iskljucivo po pitanju onoga sto je mene zanimalo i sto me zanima.
Ono sto se cuje preko ostrijih lezecih je "tup tup" od tockova, a kazem namerno to "ono sto se cuje", jer se ne oseca nista, osim plivanja i ljuljanja.
Njegov dizajn, to je tek nesto za sebe i neka prica za sebe, mislim da ne moram da trosim reci opisivajuci.
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Jovan Avramovic

Well-known member
C6 je auto iz neke druge stvarnostiā€¦
Koji mjenhač i oprema unutraŔnjosti?
Å teta da nema originalne felgeā€¦
Ima originalne 18 inc felne, na letnjim gumama.
Manuelac je, mislim da su svi sa 2.2 HDi motorom imali manuelca, no dobro...sta da se radi.
Tacan naziv paketa opreme ne znam, uglavnom nema sledece: pracenje trake, panoramu/siber i elektro podesiv volan, ostalo sve ima, koliko sam uspeo da vidim.
Kakav auto šŸ‘šŸ‘šŸ‘, to samo Citroen može napraviti.
Mogu se sloziti ! Uzivo svakako jos lepse i atraktivnije izgleda.
Bilo mi je nekako simpaticno i ujedno neverovatno do koje mere ga ljudi gledaju na ulici i parkingu, kao da sam Rolls Royce parkirao :D
Ps Vidim da si iz Novog Sada, tako da nismo daleko, pa samim tim ako zelis mozemo se nesto dogovoriti da se provozamo sa C6-icom, jer primetio sam na par mesta da ti se jako svidjaju C6-ice.
 
Posljednje uređivanje:

sfx7

Member
Čestitam, drago mi je Å”to si zadovoljan. Lijepo izgleda, sad imaÅ” auto koji je prava pojava na cesti. Po meni je jedino Å”teta Å”to je mjenjač ručni a ne automatski. Malo me ipak Å”okiralo da je tolika razlika u mekoći između C6 i C5...znam da je C6 neÅ”to teži i duži ali u principu ovjes bi trebao biti (skoro) isti?
 

Jovan Avramovic

Well-known member
Citron Citron Bice, bice, ovo je bilo brzinski, auto sa. Juce kaparisao samo, danas ga preuzimam.
mengela mengela Hvala lepo !!! S obzirom da nisam imao iskustva ni sa jednim motorom koji dolazi u C6 mislim da je sasvim korektan 2.2, nema neka ludacka ubrzanja, ali potegne bas pristojno.
sfx7 sfx7 Ja sam imao C5 Mk1 restajling, pa kad sam ih poredio mislio sam naravno na tu generaciju C5-ice.
Duze medjuosovinsko rastojanje i koja sfera/bomba vise u odnosu na C5, kao i jos poneko resenje koje ima C6, a C5 nema, koliko sam i ja po forumima i YT uspeo da ispratim, to je razlog vece udobnosti, a juce sam se licno uverio u to. Nije udobniiji toliko da bi moglo da se kaze da je C5 neudoban auto, ali svakako je bilo osetno meni u voznji. Taj moj bivsi C5 sam vozio poslednji put pre nekih 5 dana, pa opet racunam nije proslo mnogo od tada, pa samim tim i secam se njegove udobnosti i komfora, da tako kazem
 

ExOduS442xb

Racing
Čestitke na kupovini, auto izgleda dobro, mada ni meni nisu felge baÅ” sjele, i ona naljepnica na naslonu za glavu (bez uvrede :D )
Ali auto izgleda izvrsno, koja je godina? Ni meni nije jasno zaŔto u toj kombinaciji nije dolazio automatski mjenjac kad ide i sa osjetno slabijim C5-cama, ali ajde, ako iŔta, mozda ga možeŔ bolje iskoristiti sada kada je ručni i vj ces imati nizu potroŔnju, nije 173ks baŔ ni malo, a to je i biturbo, dok je audi joŔ proizvodio Ŕestake sa 160ks. Daj koju sliku da vidimo kako izgleda iznutra!
Sjecam se prije par god je bio jedan u HR na prodaju, bež, full oprema, 3.0 benz sa plinom, nije ni cijena bila prevelika 2006g mislim.

Inače, baÅ” je dobar, a za felge, bio bi elegantniji sa oriđiđi, mislim da te nisu iskreno. Ali da se to provjeriti.
Čestitke joÅ” jednom!:)
 

Brruno

Well-known member
Meni su felge baÅ” dobre. Daju moderniji style jer su mu original felge zastarjelog dizajna. Sada izgleda par godina mlađi za one koji se ne razumiju dokad se proizvodio C6 . Sretno s njim, i Å”to viÅ”e KM (kilometara)
 

Jovan Avramovic

Well-known member
ExOduS442xb ExOduS442xb Danas u toku dana,veceras mozda cu okaciti fotke unutrasnjosti, tek sad sam zavrsio sa nekim papirima i prenosom vlasnistva. Taj detalj na naslonima sam skinuo, stajao od prethodnog vlasnika, ni meni nije nesto specijalno. 2007 je, registrovan 2008 prvi put.
Strasno zapusten i prljav enterijer, sva sreca motor ne izgleda kao taj enterijer.
Brruno Brruno Pa sta znam,ocigledno stvar ukusa na kraju
hvala svima !!!
 

Pankoz

Active member
Ima originalne 18 inc felne, na letnjim gumama.
Manuelac je, mislim da su svi sa 2.2 HDi motorom imali manuelca, no dobro...sta da se radi.
Tacan naziv paketa opreme ne znam, uglavnom nema sledece: pracenje trake, panoramu/siber i elektro podesiv volan, ostalo sve ima, koliko sam uspeo da vidim.

Mogu se sloziti ! Uzivo svakako jos lepse i atraktivnije izgleda.
Bilo mi je nekako simpaticno i ujedno neverovatno do koje mere ga ljudi gledaju na ulici i parkingu, kao da sam Rolls Royce parkirao :D
Ps Vidim da si iz Novog Sada, tako da nismo daleko, pa samim tim ako zelis mozemo se nesto dogovoriti da se provozamo sa C6-icom, jer primetio sam na par mesta da ti se jako svidjaju C6-ice.
Primite i mene na zadnju klupu,oćem i ja da se provozam u makini,komÅ”ije :)
 
Na vrh