Citroen C6 2.2 HDi

Jovan Avramovic

Active member
Profiler07 Profiler07 Barem sam dobio te vece, fabricke felne :D :D :D Ove nedelje za njih narucujem i letnje, nove gume, pa sam, ujedno, hteo da budem jos malo dosadan :D Da li, mozda, znas, ili bilo ko da li zna, kako su se pokazale Falken gume, model koji bih uzeo je "ZE310 ECORUN", za dimenziju 245/45/R18 cena im je 106 evra, po gumi, normalno.

Jovan Avramovic

Active member
Cutac Cutac Znam, za razliku od fau ve taraba 😂😂😂
Salu na stranu, mislio sam da ce biti tvrdji sa ovim vecim felnama i nizim profilom gume, medjutim nije, sto me je bas iznenadilo..da li je do samih guma, sta znam...

Jovan Avramovic

Active member
Nisam imao sta spektakularno da pisem i pitam, pa samim tim i nisam, a evo posle nekog vremena da bacim koju fotkicu

Prilozi

Jovan Avramovic

Active member
Cao svima, treba mi mala pomoc..
Resio sam da na C6 stavim, tj. kupim mu sve hidraulicne sfere potpuno nove, a uz to naravno sredjivao bih i ostale komponente trapa, osvezavanje motora, poliranje auta i sl., medjutim za pocetak me tzv. "bombe" zanimaju i odatle bih i krenuo !
E sad, problem mi je sto ne znam sta i koliko bih narucio...koliko sam razumeo citajuci i slusajuci on ima 3 sfere napred, 4 pozadi, medjutim sve se razlikuju po pitanju pritisaka, neke sam video imaju 70 BAR-a, neke 50.
Koje mi zapravo trebaju i koliko komada ovih od 70, a koliko ovih od 50 BAR-a pritiska ?
Ovde sam nasao neku ponudu, a naravno, sta god ko moze jos da kaze i preporuci dobro ce doci !

Jovan Avramovic

Active member
Profiler07 Profiler07 U obicnim prodavnicama auto delova retko i znaju sta su sfere, a kamoli koje idu gde na C6, a majstore ne mogu da pitam jer se kod njih sve zakazuje, pa eto, rekoh da pokusam ovde, cisto neku info da dobijem :D

Mrki5

Well-known member
Cao svima, treba mi mala pomoc..
Resio sam da na C6 stavim, tj. kupim mu sve hidraulicne sfere potpuno nove, a uz to naravno sredjivao bih i ostale komponente trapa, osvezavanje motora, poliranje auta i sl., medjutim za pocetak me tzv. "bombe" zanimaju i odatle bih i krenuo !
E sad, problem mi je sto ne znam sta i koliko bih narucio...koliko sam razumeo citajuci i slusajuci on ima 3 sfere napred, 4 pozadi, medjutim sve se razlikuju po pitanju pritisaka, neke sam video imaju 70 BAR-a, neke 50.
Koje mi zapravo trebaju i koliko komada ovih od 70, a koliko ovih od 50 BAR-a pritiska ?
Ovde sam nasao neku ponudu, a naravno, sta god ko moze jos da kaze i preporuci dobro ce doci !
Na svakoj bombi piše koliko je bara. Znači, pogledaš prednje - gornje pa zapišeš i tako zadnje . SREDNJE Screen Shot 2022-04-10 at 21.30.35.png
ZADNJE
Screen Shot 2022-04-10 at 21.32.15.png
PREDNJE
Screen Shot 2022-04-10 at 21.32.56.png

Na vrh