Citroen C4 težak upravljač

domzzy47

New member
Bok ekipa. Novi sam član ovog foruma pa nisam siguran je netko već postavio ovakvo pitanje. Naime, buraz je kupio Citroena C4 2012. godište prije nekoliko godina i do sada su ga vozili on i sestra bez problema. Međutim, kad sam ja preuzeo komandu skoro sam se parkirao u kontejner. Volan je pretežak kao da servo nema, a pedale toliko lagane kao da ih ni nema. Do sada sam vozio razne aute, ali se s ovime nisam nikad susreo. Je li to normalno za taj auto ili nekaj tu neštima?
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Mislim da ima elektroservo, bilo kako bilo, volan bit trebao da bude lagan, ne kao da vozis Juga. Slicno sam imao osećaj kad su mi bile loše gume, koje su stigle sa autom. Cim sam stavio nove, volan je bio druga priča.
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Bok ekipa. Novi sam član ovog foruma pa nisam siguran je netko već postavio ovakvo pitanje. Naime, buraz je kupio Citroena C4 2012. godište prije nekoliko godina i do sada su ga vozili on i sestra bez problema. Međutim, kad sam ja preuzeo komandu skoro sam se parkirao u kontejner. Volan je pretežak kao da servo nema, a pedale toliko lagane kao da ih ni nema. Do sada sam vozio razne aute, ali se s ovime nisam nikad susreo. Je li to normalno za taj auto ili nekaj tu neštima?
Kada kažeš "a pedale toliko lagane kao da ih ni nema" misliš na pedalu kočnice ??
Ukoliko sam pogodio tvoju misao tada je u pitanju količina ulja/količina zraka u sustavu , taj simpton se reflektira i na volan
 

sir.Oliver

Well-known member
Kada kažeš "a pedale toliko lagane kao da ih ni nema" misliš na pedalu kočnice ??
Ukoliko sam pogodio tvoju misao tada je u pitanju količina ulja/količina zraka u sustavu , taj simpton se reflektira i na volan
?????
 

domzzy47

New member
Kada kažeš "a pedale toliko lagane kao da ih ni nema" misliš na pedalu kočnice ??
Ukoliko sam pogodio tvoju misao tada je u pitanju količina ulja/količina zraka u sustavu , taj simpton se reflektira i na volan
Mislim na sve tri pedale općenito. Pedala gasa je toliko lagana može i tipka biti. Kočnica mi nije problem, a kvačilo ko da nije ni spojeno na auto.
kako se ponaša na putu ? u krivini ide teško ili lako ? u mestu je malo tvrdji ( teži , kako ti kažeš )
Na cesti se najnormalnije ponaša. Lijepo ubrzava i koči. Kroz zavoje ide dosta dobro. Jedino u gradskoj vožnji kao da tenk vozim. Vozio sam i Berlinga i nikad problema s komandama, ali ovo mi je jako čudno.
 

markan1000

Well-known member
Ja svog C4 II imam otkad je bio star malo više od godinu dana, i servo mu je oduvijek bio tenkovski, za razliku recimo od Picassa.
Ovo s pedalama mi nije poznato
 
Na vrh