Citroen C4 2011 Radio problem

s4cr3d1

New member
Pozdrav

Da li se neko susretao sa ovakvim problemom, naime imam Citroen C4 2011 Tendance i radio mi slabo radi hvata signal samo u centru grada, mjenjao sam krovnu antenu ali ništa se nije promjenilo.

Na dijagnostici pokazuje Aerial Antenna, koja je to antena ?
 

dinko1981

Well-known member
Ja sa tvornickim radiom nisam imao takvih problema ali nakon sto sam ugradio android radio/multimediju primjetio sam da slabije hvata stanice a problem je rijesilo antensko pojacalo, ima ih svuda za narucit ta 7-8$
 

s4cr3d1

New member
Inače radio bi trebao normalno da radi, ovaj ne radi jedva ufati stanicu u centru grada. Mislim da nešto tu nije uredu jer ne vjerujem da bi fabrički tako slabo bilo. Kolega ima sličnog Citroena, i radio hvata odlično
 

szahtila

Well-known member
Inače radio bi trebao normalno da radi, ovaj ne radi jedva ufati stanicu u centru grada. Mislim da nešto tu nije uredu jer ne vjerujem da bi fabrički tako slabo bilo. Kolega ima sličnog Citroena, i radio hvata odlično
Jel si promijenio samo štap antene ili komplet sa podnožjem? U podnožju se nalazi antensko pojačalo i obično je do njega problem
 

markan1000

Well-known member
Da, baš i ja gledam po stranim forumima, uglavnom je problem u antenskoj bazi. Naješće je problem s ulazećom vodom koja s vremenom zezne
 
Na vrh