Citroen C4 2.0 HDI 110kw- cilindar kvacila

ButinaM

New member
Pozdrav svima,
Imam pitanje/problem pa ako tko zna.
Pukla mi je poluga cilindra kvacila.
Sada, problem predstavlja to što se ne može nabaviti zamjenski dio jer je taj cilindar po modelu drugaciji od 1.6 motora. Zvao sam već 20 trgovina i nitko nema ovaj sto meni treba. Bio sam u Citroenovom servisu i traze za taj cilindar 1500 kn, dok je zamjenski 300kn. Zanima me dali netko zna provjereno gdje vise u Hr mogu pitati za taj cilindar. Drugaciji je od ostalih jer ima prikljucak za elektroniku zbog elektronske ručne, i malo je veći od ovih sto su na 1.6HDI modelima. Svaka informacija je dobro dosla jer ovo postaje potraga bez kraja.
Zahvaljujem se.
 

ButinaM

New member
Bio sam i u Tokicu i Ciaku i čuo sam se sa Lukavcem. Nitko nema takav zamjenski niti po broju karoserije. U Turbo autu sam ga uzeo ali na kraju nije pasao pa su mi vratili novac.Kazem, specifičan je radi te elektronike.Probati ću sutra jos zvati Auto Ivan. Hvala na info.
 

Dalibor

Dado Tornado
Kazem, specifičan je radi te elektronike.
dio ko svaki drugi. u ciaku, tokiću ili negdje treće, kažeš broj karoserije, oni otvore svoj program, a ti na monitoru prstom pokažeš što ti treba, i odma' provjeriš da li izgleda k'o tvoj
 
Na vrh