Citroen C4 1,6 HDi 16V VTR

tekken

Summum ius, summa iniuria
Prije bi ukrali njega nego auto
Zato sam ja u Njemačkoj držao pare ispod tepiha u autu, nitko nije lud da ide krast Citroena :D

Makar naš Max je tu negdje po težini sa autom, tako da bi možda lakše bilo ukrast auto :D
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Haha, pa da.

Evo video volana u voznji, ono sto je zanimljivo je da se na 120 ipak i dalje osjete lagane vibracije, gotovo neprimjetne, ali i dalje su tu. Ne znam zasto.

https://streamable.com/ki9so

I evo racun sa servisa. Nosaci amortizera Monroe, straznji seleni SIDEM sa original PSA sarafima i maticama, set brtvi za dva injektora i brtva poklopca ventila su bili moji od dijelova i tu su samo ruke bile.

Selene vilica sam po preporuci mehanicara promijenio. Stavljeni su Lemförder seleni.

Evo slike.











 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Cuj, meni je tako receno i osjecaj u voznji je vise nego dobar, a ja ga stvarno provozam po granicama izdrzljivosti sto po zavojima, sto po ravnom. Rekao sam mehanicaru da mijenja sve sto treba na ovjesu i kad sam podizao auto rekao je da nije imao sto vise radit.

Inace Cutac ima isto takav C4, vjerojatno je bio na špuru nekad pa neka nam stavi vrijednosti u komentar. Pošto je na serijali sve bi moglo biti kao sto su navedemi tvornicki ciljni podaci... Mozda ispadne i da tvornicki nisu dobri? Tko ce ga znat :D
 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam otisao kod Bere na spur i rekao je da nema nista za namjestat pa nisam dobio ispis.
Mozda mogu pronaci za c4, ali sumnjam da znam gdje je taj papir.
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Budem bas nasao svoj špur od Sadaka iz Siska. Taj je na serijali i iz cca 2013. Meni je ovaj mehanicar rekao da su spur napravili cisto jer je mijenjao to na prednjem kraju, ali da su vrijednosti fakticki iste ostale. Kao sto se i vidi. Ne znam, znam samo da auto ide super. Dns sam ga opet provozao po VG obilaznici, apsolutno nigdje vise nema nikakvog treskanja.
 

Memphis

Active member
A sve to može proć ali ako tražiš perfekciju onda mora biti sve perfektno složeno. Bez obzira kaj je auto spušten špur mora štimat zato postoje granične vrijednosti. Istina je optiku malo tko zna radit pogotvo na spuštenim autima.
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Taj sumnjam da je dobar cim je rekao da je tvoj dobar :D
Mogao bi otic iduci mj kad cu zimske stavljat, pa sve obavit kod njega.
 
Na vrh