Citroen C4 1.6 HDI 16V SX

TPrime

New member
Ekipa pošto sam već duže vrijeme na forumu evo trenutka da i ja pokažem svog Citroena :)
Citroen C4 1.6 HDI 16V SX, nakon VW Pola dosao je i on na red, vozim ga godinu dana i s autićem sam prezadovoljan, gledao sam ga kao auto za neki projekt, styling i uređivanje i eto za sada kaj sam napravio :)
Ugradio sam nove Pioneerove zvučnike u vrata, ovi stock su brzo "proprdili" za 1300 kuna sa "nepoderivom membranom", ugrađene LED-ice tablica, pozicije i unutrašnjost, plan ugrađivanja xenona brzo me popustio, te sam trazio žarulje koje ce svijetlit bijelo na plavkasto znaci 5000-6000 kelvina, prva ugradnja je bila Philips Blue Vision i brzo sam se razočarao, nakon toga OSRAM NightBreaker cca 3800k koje su i dalje svijetlile žućkasto, a i brzo su riknule, nakon toga OSRAM Cool Blue Intense 4200k davale su bijelu svjetlost sa laganom nijansom na žuto i napokon sa čime sam zadovoljan su OSRAM Cool Blue Hyper 5000+ kristalno bijela svjetla sa laganim plavkastim odsjajem i žuta folija na maglenke :) stavljene SPARCO papučice, original antena zamjenjena mini sportskom antenom, stavio sam i oblogu za volan zbog zaštite volana također SPARCO, kromirani okviri za tablice. Prije 3 mjeseca kupljene Resolfenke i gume Dunlop Sport 205/50R17. Ovih dana sređujem jos svjetlost interijera točnije poda naprijed pošto sam veliki fan LED-ica, žaruljica i slično u planu je jos puno "modifikacija" neke i bile napravljene pa skinute zbog osmisljanja boljih planova i slicno :) eto ovo kaj sam vam nabrojao me koštalo oko 1000 eura, ali idem dalje :) Bilo je i bačenih novaca zbog promašaja i slično, ali dok ne nađem pravu kombinaciju koja mi se sviđa ne odustajem :)
Na pocetku napravio veliki servis zamjenjeni zupčasti remen, španeri svi, vodena pumpa, svi filteri, disk pločice itd. Mali leti :D vjerovatno sam nešto zaboravio, ali dopisat cu ;) uglavnom sada ga prodajem jer sam naletio na jednog lijepog VTS-a, ako se VTS proda ostajem na njemu i nastavljam daljnji rad, naprijed stavit lip, opruge ili gewinde, ispuh složit itd, ovaj tjedan sređujem čeljusti. Evo par slikica, bit ce jos :grin: i naravno ako ima zainteresiranih javit se u PP, kome se sta ne sviđa skidam dolje :grin::grin:
ide jos slika :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Super autić :D sve je više manje po mom guštu. Ali ću ti držat fige da čim prije predstaviš VTSa
 

TPrime

New member
hvala frende :D ako se proda VTS, moja raketica ostaje ;) evo jos slike kako je tekao postupak sređivanja :D stock - modified ;)



slike cu lagano stavljat, a doci ce i video :D
 

Cutac

Prèkaroš
Super izgleda!
Sviđaju mi se žute maglenke. :grin:
Di si nabavio foliju? Ja sam sebi naručio od kineza ali nije bila ljepljiva :(


Sorry na off topicu, ali sam skužio da ne mogu dati palac gore.. Zna netko zašto?
 

TPrime

New member
Tomica uzeo sam Pioneer TS-E1702is jer original i bass na +9 su bili kratkotrajni :D

Cutac, foliju sam kupio u Karlovcu u tiskari :) ona nije bas ljepljiva sama od sebe, nego prije poprskaj sa vodom i namjesti i onda fen i zagrijavas dok nestanu mjehurići i zrak :D

Decki hvala na dobrim komentarima :D
 

TPrime

New member
Folija me izasla 50 kuna, pola sa pola metra :) cekao sam je 3 dana dok su je narucili i dok je stigla, posaljem ti broj u PP pa im se javi ;) i nije mi jasno zasto nema mojih slika trenutno na postu
 

TPrime

New member

"UPDATE!!! pošto su se slike izbrisale vratio sam neke, uglavnom stavljam jos ubrzo ;) :D radilo se dosta toga uskoro napisem novi update i napokon slikice neke ;) uglavnom prema broju šasije i prometnoj, zaboravio sam napisat da je C4 SX VTR verzija ;) sređene su čeljusti, stavljena gljiva, i interijer, novo tapeciranje krova, novi tepisi i LED rasvjeta za noge ;)


guštanje po masnoj cesti ;) i vide se sređene čeljusti :D
 
Posljednje uređivanje:

Krky

Lakerski profesionalac
:D:D čuj, možda bi bil u istoj vrednosti ko i moj :D:D
a 16v je druga pjesma :D i još 1.6:cool:
ja bi mu odmah 19 i leče:D pa u pod..
 

TPrime

New member
evo sa službene Citroen Service stranice po broju šasije da bas sad ne slikam prometnu ;) razlika između mog VTR hacha i čistog SX hacha, razlika dan i noc u ovijesu, tvrdoći, obicni je mekan i nije bas za neku ajmo rec sportiva voznju :D kaj se tice komentara na gewinde ili opruge, bilo mi je u planu i zagrizao sam ali sam odustao, jednostavno sviđa mi se na cesti kakav je po ovijesu i po držanju i svemu, naravno da bi bio ljepotan jos veci sa nizim oprugama, ali nema potrebe :D koliko kw? paa necemo puno pricat ali vise nego stock ;) slikam interijer sto prije i objavljujem slike i najbolje od svega Hvala vam ekipa na lijepim komentarima :D
i jos nesto imao sam plan napraviti i napravljena vam je grupa na Facebooku citroen c4 club.croatia, nije neka reklamacija sada i ako nije u skladu sa forumom ispričavam se, ali eto bila mi je želja okupit vozače C4 u hrvatskoj, stavljat projekte, slike, napravit susrete i ostvarilo se, nova prijateljtva druženje itd :D
 

Dalibor

Dado Tornado
Ili je SX ili je VTR
na nekim tržištima VTR masovno je korišteno i uopće nisam čuo za SX (npr. UK, DE),
ali to su samo paketi opreme sigurno postoje razne kombinacije.
kako piše TPrime o tvrdoći ovjesa, VTR je kod nas bio neki "sportsko estetski" paket opreme tako se može raditi o kombinaciji srednjeg paketa opreme (SX) uz sportske dodatke (VTR).
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kad ste se već pospajali, lako se provjere i recimo kataloški br od opruga :D pa sve saznamo heheh
 
Na vrh