Citroen C3 III

Cutac

Prèkaroš
Mene je digitalni razmazio, navikao sam na njega i sada kada vozim auto sa kazaljkom, treba mi vremena da vidim koliko vozim :D

A okretomjer bi bilo lijepo imati na kazaljci, zabavnije je :D
 

Cutac

Prèkaroš
Istina. I da možeš flashirati custom softver s raznim dodacima i grafičkim rješenjima. Kako tko voli. I da nikad ne dosadi jedan te isti izgled.
E ali nema boga da to prođe.
Pravilnik to definitivno ne bi dozvolio. Ali bi bilo fora da se može rootati i imati neku scenu poput XDA, stavljati razne module :)
Ali custom ROM-ovi, nema šanse.
 

ZlatkoC4

Well-known member
samo kod nas ga se može jako, jako malo vidjeti
kod nas se dosta kasnije počeo prodavati, a i kakva je situacija kod nas neče se niti dalje previše viđati. Doduše kupuju i naši ljudi novi C3 ali ovi što idu van po Evropi raditi :grin:
 

Franzg

New member
ja bio u Francuskoj prije 3 tjedna i stvarno ih ima jako puno što mi je bilo baš drago i lijepo za vidit :) ipak su tamo ljudi inovativniji i vide dalje od rabljenog golfa ili pola :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma domaći proizvod, gura se svoje... tamo ih i flotna prodaja pojede masu, firme, rac...
No i kod nas su se pojavili u renti, i nešto sitno privatno, što me začudilo na prvu, al neka.

Samo što su svi do jednog kojeg vidim očajna oprema... mislim dobro on izgleda s par metara, ali motorizacija i opreme je generalno 0.
 
Na vrh