Citroen Bx

Lakii

Well-known member
To je razdjelnik protoka za servo.
Nekada se prodavao kit za reparaciju. E sada, dali jos uvijek toga ima neznam..
 

berbatov

New member
brat mi je provjerio u Mariboru u Citroenovom servisu i oni su rekli da se ne mogu narucit imam broj katalosi od Xm S1. Brroj je 95 669 034 dali neko moze provjerit u Hrvatskoj dali se moze nabavit nekako potrebno mi je..
 

Lakii

Well-known member
Set ima oznaku NFP sto znaci da se vise ne proizvodi.
Jedino da je kojim slucajem u nekom servisu na zalihi...
Ili da kupis kod trgovina spevijaliziranih za brtvila oring tih dimenzija otporan na LHM ulje.
 

Grga

New member
Momci, kao prvo sve najbolje vam za Božić želim. :) A što se tiče ovog, ja sam od JurePZ htio kupiti ,al ga ne može naći. Serijski broj mi trebao poslati,al nismo se čuli. al kad si ga tu sad napisao možemo krenuti dalje. Ne proizvodi se, ali...meni je isto bilo malo nevjerojatno, al funkcionira. Na google upišeš Citroen 95669034 i da vidiš alternative. npr. našao sam http://asoparts.pl/p/1/185257/95669034-citroen-zestaw-naprawcz-citroen.html

bolje samo serijski broj upisati....veća je ponuda
 

Lakii

Well-known member
Lakse ti je uzeti set gumica se jednog razdjelnika za usporedbu i otici u neku firmu koja se bavi izradom brtvila.
Bila je jedna njemacka stranica koja je bila specijalizirana za dijelove starih Citroena ali se ne sjecam vise kako se zove...
 
Na vrh