CITROEN AUCH Accessories

Vedran

New member
Ako niste još vidjeli- krasna stranica/webshop sa originalnom dodatnom opremom, vrlo jednostavna za korištenje. Ima sve za sve modele od axa do novog Picassa i zgodnih sitnica kao pokloni i slične gluparije...
Cijene su u prosjeku oko 10-15% niže nego kod nas i često imaju akcije za određene grupe proizvoda koje su onda dosta snižene, sve imaju uvijek na lageru, a dostava na kućnu adresu ovisi o veličini/težini paketa i iznosi oko 20 eura za Zagreb . Toliko je mene koštala dostava za ceradu, tepih za gepek i još neke sitnice za ds3 (znači srednje veliki paket). Naručio sam u petak i po trekingu bi trebalo sutra doći- javim jel' sve u redu prošlo.

http://www.citroen-auch.com/en/1-home
 

markan1000

Well-known member
odlično! samo šta imam problema s jezikom :cool: koliko vidim i na kao engleskoj stranici opis proizvoda je na francuskom...
 

markan1000

Well-known member
ma snašao sam se nekako s google prevoditeljem, i to s francuskog na engleski. a sa stranice me konkretno trenutno najviše zanima usb box, koji je relativno pristojne cijene i koji mi jedino još fali u autu. odnosno muči me ide li na svaki c4 II, a koliko sam skužio iz opisa proizvoda, trebao bi ići. međutim u citroenu su mi rekli da nekad može i biti problema s ugradnjom, pa me zato strah da ne pljunem 1.000 i nešto kuna plus ugradnja (ili pokušaj ugradnje) bezveze.

http://www.citroen-auch.com/en/confort-loisirs/256556-cle-usb-box.html

mislim da bi mi taj dio mogao pomoći kroz prijevod najčešćih pitanja
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Stranica je preloša. Kvaliteta nikakva... ajde da je od Limex bicikala il neki k...al ovo je sramota za Citroen, izvedba 0 bodova.

Al je ideja dobra :D treba ovako nešto definitivno
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa pregledna je, logicno razmješteno je.

Aj dizajn ću smatrat minimalistički, isto ok.

Al stranica je možda 60% dovršena. Svi modeli u meniu su mi C1... ima možda 3 točna imena. Prijevod nije napravljen do kraja. Pola podataka nema, ne postoje uvjeti korištenja, ne postoje podatci o tome ko je iza toga (firma), ne piše gotovo ništa o načinima plaćanja, ništa o dostavi (jel dostavljaju u Hrvatsku?)

Eto...između ostalog se bavim i time, pa sa možda malo osjetljiv. Ali ako je ovo službena Citroenova stranica, samo je njima na sramotu. Gore je složeno od nove C4orke :D

Ja stranice ne puštam u javnost dok se ne dovrše. Al svatko ima svoje standarde.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda dočekamo i englesku kompletnu jednog dana...

...sad sam tek shvatio da dostavljaju i kod nas... niš javi ako sretno stigne ;)
 

Vedran

New member
Danas doslo! Sve super, prema narudzbi, jako pedantno zapakirano. Narucio sam prek stranice u cetvrtak navecer- znaci manje od tjedan dana. Vrlo zadovoljan!:D
 

Vedran

New member
Ovo je Citroen Lorient, nisu isti- ova stanica je bolja, ali Auch je jeftiniji u dosta stvari i puno cesce osvjezava ponude tj. Dodaju nekaj novo- thanks za link!
 
Na vrh