Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

deda

New member
Eto,jučer se sastalo staro društvo iz bivšeg kluba u Medvegradskoj pivnici u Ađijinoj.Bilo je super,da se malo družimo,popričamo o starim i novim kramama.Napisao bi i obavijest na ovaj forum,ali saznao sam kada će biti sat vremena prije,jer sam imao strku sve ove dane.Za sljedeće druženje vas obavijestim.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Re: Citro druženja

Si ih pozval da se ovde učlane ? ;)

Tak sam si i mislil inače. Svi vaši susreti budu eventualno u ZG. :D
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Nema više susreta,klub se 2007 raspal.Jedino kaj se nađemo jedanput,dvaput godišnje kod nekoga doma u dvorištu i koji put u nekoj birtiji.Forum je isto tak,ko se dopisuje, dopisuje se na facebooku.Nakon sranja koje su se dogodile u klubu skoro svi su zgubili volju,a malo tko više ima love za neka družienja i održavanje starih auta,jer ipak je to luksus,a luksuza se prvo odrićeš u krizi.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citro druženja

na oldtimer sajmu na jakuševcu (zg) ove godine potukli se neki članovi citroen kluba hrvatska.... nema do citroena... to je strast... :twisted:
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Jeste li vi da se negdje najdemo na nekoj pivci,ili kavi kako tko,pa da se malko upoznamo,neki dan u tjednu,onak predvečer?
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Dajte prijedlog,meni paše bilo kada,za sada sam slobodni umjetnik.Samo najdite birtiju gdje ima parking i gdje se more pušit.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja

Eh,da..s tim pušenjem su fakat ujebali stvar..:twisted: Ak neko zna kakvo dobro mjesto,slobodno nek veli..pozorno slušam :D
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Jel vam pašu Ravnice,jest da se plača parking,ali se najdemo kasnije i uvijek ima mjesta,a gazda je super i smije se pljugat, a cuga nije preskupa.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja

A na ta druženja mogu doć samo oni koji imaju citroene oldtajmere ili? :confused::confused:
Koliko ja shvaćam, ovaj forum uopće konceptualno ne gravitira ka oldtajmerima?

Da mi nije problem kmtraža :( :( svakako bih došao.
 

1587 VTS

New member
Re: Citro druženja

Da, steta, uz najbolju volju ipak mi je predaleko :mad: Aj organizirajmo nesto u 3. mjesecu kad ja dolazim u zagreb :whistling:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja

A na ta druženja mogu doć samo oni koji imaju citroene oldtajmere ili? :confused::confused:
Ma svi su dobrodošli ! :D
pa nebumo se sad delili na stare i nove..ko neki :p

Aj organizirajmo nesto u 3. mjesecu kad ja dolazim u zagreb :whistling:
Sve se da dogovorit,zar ne ? Pa, ljudi smo..:D

Da mi nije problem kmtraža :( :( svakako bih došao.
Pa, kaj ti je preć tih par km ? :D:D Treba više vremena meni s jednog kraja ZG, na drugi, neg tebi iz Pule..ROFLROFL
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Pa to onako,a sada kad neko dođe iz kojeg udaljenijeg grada ,samo kaže kada je tu i mi se nađemo,ne treba neki dogovor za koju čuku sjest na cugu,to onako da se družimo.A sada,o nekom susretu na nekom većem druženju,to bi trebalo malo više isplanirati,naći dobru lokaciju za aute,jeftina klopa i cuga i da svi lako nađu.
Nema dijeljenja na stare i nove citraće,meni je to bez veze,pa svi imamo i jedne i druge,odnosno niko nema samo stari,pa kaj bi s njim,se vozio na posao valjda?
A opet je fora vidjeti i stare.Tak sam i ja počeo.Svako ima razdoblja u životu i gledišta,mogućnosti i potrebe koji se mjenjaju.Neće netko uvijek voziti samo nove ili obratno ili jedno i drugo.
Tako svi citroen klubovi funkcioniraju,kada se ljudi upoznaju,onda je poanta u druženju,a ne ko vozi koji auto ili ćiji je bolji.
 
Na vrh