Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Citro druženja

Koja je to birtija. Meni odgovara sve. Dvije pive max. eventualno tri ako se bude što i pojelo... :rolleyes: Jer treba se i kući natrag odvesti.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Citro druženja

To u Laništu mislite na Arena centar? Tamo je zgodno za doći, parking je free. Ima terasa di se može pušiti. Još dok zatopli...
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Pceria Fianona,a adresa je Lanište 16.Kada s ide od autoputa od Lučkog prema rotoru,skrene se na zadnjem semaforu prije rotora desno,na prvom kružnom toku se na trećem izlazu skrene desno i prva ulica lijevo do kraja,opet prema cesti koja ide na rotor i na samom je čošku.
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Re: Citro druženja

U toj smije jer imaju odvojeno za pljugere.A parkilašte je besplatno i uvijek ima mjesta i dopeljaš se pred vrata.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Citro druženja

Pivnica Zlatni medo, križanje Savske i Vukovarske. Odlično pivo, dobra i jeftina klopa, veliki parking rezerviran i besplatan za goste. Moja preporuka
 

deda

New member
Re: Citro druženja

Ja mislim da ne,jer nije niš odvojeno,a klopa se,tako je i u pivnici u Ađijinoj.Ona na samoborskoj ima odjel za pušaće,ali tamo se može samo piti,ako očeš jesti,onda moraš u drugi odjel.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja

Mislim da se najprije moramo dogovorit KADA, a onda bumo lako za ostalo.. pa shodno tome,nek vele ljudi kad im paše ( naravno,oni koji su zainteresirani)..meni paše sve-pa rekel sam da sam otprt ko trudnica LOLLOL
 

gox

New member
Re: Citro druženja

Što se tiče meeta, napokon dolazi toplije vrijeme pa ćemo moći biti i vani (ako ćemo ići preko dana). Mogli bi napraviti jedan meet tako da se svi upoznamo, odnosno što je više nas moguće da vidimo zapravo tko smo, što smo, ostvarimo bolje kontakte time, kako uživo tako i preko foruma itd. Što se mene tiče Lanište je oke, ne znam koja je birtija, ali meni paše. Možda za početak da se nađemo na parkingu kod Bille kod rotora i onda svi zajedno odemo negdje na pićence? Kroz koji vikend bi to bilo oke napravit, pa onda nakon tog možemo i dogovorit neki veći meet ako ovaj bude uspješan. :)

Da se napravi topic o tome koliko bi nas otprilike moglo doc na meet, znaci samo okvirno koliko bi ljudi doslo pa se tocno dogovori datum, vrijeme i mjesto? :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Citro druženja

Ko što rekoh,ja sam za sve opcije..Samo treba past dogovor kada,gdje i ja dolazim :D Nek se i drugi izjasne,da vidimo kolko nas je uopće zainteresirano :confused:
 

gox

New member
Re: Citro druženja

Evo popis da vidimo okvrino kolko bi nas došlo, za timing se dogovorimo još:

1. mirda69
2. deda
3. gox
4. .....
 
Na vrh